کد خبر: ۶۰۴۴۷۹
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
سارقی حين سرقت لوازم خودروي شهروندان در محدوده تهرانسر بازداشت شد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ منصور حميدوند، سركلانتر پنجم پليس پيشگيري پايتخت، دراین‌باره گفت: ساعت 20 روز جمعه مأموران ضربت مستقر در كلانتري 150 تهرانسر حين گشت‌زني‌هاي خود به يك پژو 206 سفيدرنگ برخورد كردند كه كنار بلوار گلها به صورت كج پارك شده بود. وي ادامه داد: مأموران مدتي اين خودرو را زير نظر گرفتند و مشخص شد راننده اين خودرو پياده شده و در حال وررفتن با پژو 206 سفيدرنگ ديگري است كه با توجه به مشكوك‌بودن اوضاع به خودرو نزديك شدند تا مظنون را بازداشت كنند، اما او با ديدن پليس سوار بر خودروي خود شده و از محل گریخت.

اين مقام انتظامي افزود: مدتي تعقيب‌وگريز پليسي ادامه داشت تا اينكه مأموران ضربت پليس مجبور به تيراندازي هوايي و پس از آن به سوي لاستيك خودرو شدند كه با توجه به پنچرشدن خودرو، بالاخره متهم در تقاطع آزادگان و اتوبان فتح دستگير شد.

وي در ادامه تصريح كرد: با انتقال متهم به كلانتري، زنی جوان نيز به آنجا آمد و عنوان کرد فرد بازداشت‌شده همسرش است و خانواده متمولي دارد و حتي بيشتر خواهران و برادرانش در خارج از كشور زندگي مي‌كنند، اما متهم كه داراي سوابق متعدد كيفري نيز هست، از مدت‌ها پيش به دليل اعتياد به شيشه از طرف خانواده‌اش طرد شده است. اين زن جوان در ادامه به مأموران پليس گفت متهم دقيقا در كوچه محل زندگي پدرم اقدام به سرقت می‌كرد.

سرهنگ حمیدوند ادامه داد: متهم قبل از اين سه سال حبس در زندان را تحمل كرده و بعد از آزادي از زندان با وجود اعتياد، دوباره به سرقت‌هاي سريالي خود روي آورده بود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین