کد خبر: ۶۰۴۷۶۱
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۳

مهمترین تفاوت استراماچونی با شفر

کارشناس فوتبال ایران و باشگاه استقلال با اشاره به شرایط این تیم گفت: استراماچونی و شفر تفاوت‌های زیادی با هم دارند که فاحش‌ترین آنها دوری استراماچونی از حاشیه و تمرکز روی تیم است.
آفتاب‌‌نیوز :

بهروز پرورش خواه اظهار داشت: تعطیلات زیاد این فصل به سود استقلال و سایر تیم هایی است که تغییرات زیادی داشتند و آبی پوشان باید بابت طولانی شدن تعطیلات خوشحال باشند.

وی اضافه کرد: در این تعطیلات بازیکنان جدید وقت بیشتری برای تطابق و هماهنگی دارند و باعث می شود با آغاز فصل، این تیم ها عملکرد بهتری داشته و در هفته های ابتدایی امتیازات کمتری از دست بدهند.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به نحوه تمرینات این تیم و عملکرد استراماچونی گفت: تفاوت های سرمربی جدید و قبلی استقلال تنها در سن و سال آنها نیست. این دو تفاوت‌های زیادی با هم دارند که فاحش‌ترین آنها دوری استراماچونی از حاشیه و تمرکز روی تمرینات تیمش است.

پرورش خواه ادادمه داد: شفر بیشتر به جای این که روی تمرینات تیم، عملکرد بازیکنان و تیم های رقیب تمرکز داشته باشد، در فضای مجازی فعالیت می کرد و تمرکزش روی حاشیه ها بود. اما استراماچونی با دوری از حاشیه ها و مصاحبه های غلو انگیز و وعده دادن و زمان خریدن، روی تیمش تمرکز دارد و این برگ برنده او می باشد.

هافبک پیشین استقلال در خصوص پیش بینی اش از مدعیان قهرمانی فصل آینده گفت: تا مسابقات آغاز نشود نمی توان چنین پیش بینی داشت. اما می توانم با اطمینان بگویم استقلال نسبت به فصل قبل شرایط بهتری خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین