کد خبر: ۶۰۴۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۴

سعید نجاریان: تاج باید ورود کند/انصاری‌فرد شناسنامه فوتسال ماست

مدیر باشگاه شهروند ساری به حمایت از رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال ایران پرداخت و گفت: معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نظام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیون‌ها به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد باید در بدنه مدیریت فدراسیون حفظ و حمایت شوند.
آفتاب‌‌نیوز :

بعد از مطرح شدن موضوع استعفای رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور، سعید نجاریان‌ ساروی در گفت‌وگویی با خبرگزاری فارس با ابراز ناراحتی از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال کشور اظهار‌ کرد: انصاری‌فرد سال ها از بازیکنان طراز اول فوتبال ملی ایران بوده که اخلاقش سرآمد و الگوی همه جوانان بوده و در کسوت سرمربی تیم ملی فوتسال چند بار قهرمان آسیا شده و دستاوردهای وی در زمان مدیریت و مربیگری‌اش هرگز از یاد علاقه‌مندان به فوتبال نخواهد رفت.

وی ‌افزود: انصاری‌فرد را سال‌هاست که می‌شناسم و او را مدیری اخلاق‌مدار، متعهد و توانمند می‌دانم و معتقدم چنین مدیران متخصص و پایبند به اصول نظام اخلاقی و اسلامی که این ‌روزها تعدادشان در فدراسیون‌ها به تعداد انگشتان دست هم نمی‌رسد باید در بدنه مدیریت فدراسیون حفظ و حمایت شوند.

نجاریان که سابقه 20 سال متوالی مدیریت در لیگ برتر ایران را دارد با بیان اینکه آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال همواره با دغدغه‌مندی خاصی پیگیر حل مشکلات فوتسال بوده است، گفت: اطمینان دارم که وی اجازه نخواهد داد مدیر ارزشمندی همچون انصاری‌فرد که در همین مدت کوتاه حضورش منشاء تحولات قابل توجهی بوده، به همین راحتی عرصه را ترک کند.

عضو چهار دوره اخیر هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ایران در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم تاج با ‌درایت همیشگی‌‌شان شرایط را به گونه‌ای مدیریت کند تا شاهد ادامه حضور انصاری‌فرد در سمت ریاست سازمان لیگ فوتسال باشیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین