کد خبر: ۶۰۵۰۹۱
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۸
"خون شهدا ریخته شد تا در مسیر اسلام حرکت کنیم"

آیت‌الله علوی‌گرگانی: دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان نیست| هدف حفظ اسلام است

مرجع تقلید شیعیان با تأکید بر اینکه موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست گفت: متأسفانه هر روز این موضوع را می‌شنویم که فلان موضوع هم اجازه دادند و اگر از ابتدا می‌خواستیم این‌گونه باشد که این‌ همه شهید نمی‌دادیم.
آفتاب‌‌نیوز :

آیت‌الله علوی گرگانی مرجع تقلید شیعیان در دیدار جمعی از روحانیون آزاده دفاع مقدس که در دفتر وی برگزار شد اظهار داشت: در هشت سال دفاع مقدس صبر و مقاومت رزمندگان اسلام آرزوی دشمن را به گور برد و به اهداف شوم خود نرسیدند.

وی افزود: رزمندگان و آزادگان دفاع مقدس رنج و سختی زیادی متحمل شدند و از اجر و پاداش زیادی بهره‌مند‌ می‌شوند، بهترین عزت و مقام برای شما این است که در اسارتی که متحمل شدید دین خدا را حفظ کردید.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به حدیثی از امام حسن مجتبی(ع) تصریح کرد: اگر کسی می‌خواهد عزت خدا را به دست بیاورد باید در عزت الهی طاعت خدا قرار بگیرد.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه بیان کرد: اسارتی که شما عزیزان در دوران جنگ تحمیلی متحمل شدید نزد خداوند از اجر زیادی برخوردار است و این اسارت محاسبه می‌شود.

آیت‌الله علوی گرگانی تصریح کرد: اعتقاد داریم همه نفس و حرکات ما حساب‌ شده است و تا آخر عمر مدال افتخار آزادی شما باقی می‌ماند چون صدای جمهوری اسلامی را به جهانیان رساندید.

وی ادامه داد: موضوعی که به آن تأکید داریم این است که باید از خون شهدا دفاع کرده و قدرشناس رزمندگان و آزادگان باشیم، با توجه به‌ سختی و مشکلاتی که در 8 سال دفاع مقدس داشتیم باید عفاف و حجاب و حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی مورد تأکید باشد.

مرجع تقلید شیعیان افزود: نباید از ارزش‌های اسلامی کوتاه بیاییم چون سختی و مشکلات زیادی را متحمل شده و خون شهدا ریخته شد تا در مسیر اسلام حرکت کنیم.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه با تأکید بر اینکه موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست، گفت: متأسفانه هر روز این موضوع را می‌شنویم که فلان موضوع هم اجازه دادند و اگر از ابتدا می‌خواستیم این‌گونه باشد که این‌ همه شهید نمی‌دادیم بلکه هدف حفظ اسلام است.

آیت‌الله علوی گرگانی با تأکید بر اینکه دشمن بی‌کار نمی‌نشیند و از هیچ تلاشی برای ضربه به دین اسلام دریغ نمی‌کند خاطرنشان کرد: مسئولان باید مراقبت کرده و به یکدیگر تذکر دهند تا کشورمان از اهداف و آرمان‌های اصلی که حرکت در مسیر رضای الهی و دین اسلام است منحرف نشود و از امانتی که شهدا به دست ما دادند مراقبت کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
علی تهرانی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۴
1
12
دراسلام ورزش کردن وبرخورداری از جسم سالم توصیه شده است.عقل سالم در بدن سالم.وچنانچه در این دنیا از جسم خودمان محافظت نکنیم در آخرت باید جوابگو باشیم.دوچرخه سواری ورزشی بسیار سودمند برای زنان ومردان وکودکان وسالمندان میباشد واینکه الودگی زیست محیطی هم ندارد ومورد خوشنودی اقا امام زمان هم میباشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
مغالطه نکن ایشان با ورزش زنان مخالفت نکرد با دوچرخه سواری زن مخالفت کرد تا اونجایی که عقل بنده قد میده دوچرخه سواری همه ورزش ها نیست بلکه یک ورزشه.
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۷
1
7
ایشان از کجا فهمیدند دوچرخه سواری بانوان مورد رضایت امام زمان نیست؟!
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین