کد خبر: ۶۰۵۱۶۲
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

اغفال دختران به بهانه تست بازیگری| متهم دستگیر شد

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: جوانی که به بهانه تست بازیگری، دختران و زنان جوان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیات مأموران پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شد.
اغفال دختران به بهانه تست بازیگری| متهم دستگیر شد
آفتاب‌‌نیوز :

محمود خلجی اظهار کرد: در پی اعلام گزارش‌هایی از آزار و اذیت بانوان جوان در یک گالری غیرمجاز در شهر اراک،‌ بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: با شناسایی تعداد از بانوان جوانی که طعمه این فرد شده بودند، مشخص شد جوانی تحت عنوان کارگردان و بازیگر فیلم و سریال مدتی است در شبکه‌های اجتماعی و در محیط‌های عمومی اقدام به تبلیغات برای جذب دختران و زنان جوان برای تست بازیگری می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در تکمیل تحقیقات مشخص این فرد، متقاضیان بازیگری را با طرح دروغین فعالیتش در سینما و تلویزیون‌، مورد آزار و اذیت قرار داده است.

اغفال دختران به بهانه تست بازیگری/ متهم دستگیر و روانه زندان شد

خلجی با اشاره به برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس در شناسایی و دستگیری این فرد اضافه کرد:‌ با اعلام این گزارش‌ها بلافاصله تحقیقات پلیس برای شناسایی این فرد آغاز و متهم که به‌صورت مخفیانه و با نامی جعلی فعالیت می‌کرد، دستگیر و کلیه تجهیزات او توقیف شد.

وی خاطرنشان کرد:‌ با تکمیل مستندات قانونی از جرائم این فرد،‌ متهم به مرجع قضائی معرفی و با صدور وثیقه قانونی روانه زندان شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین