کد خبر: ۶۰۵۲۴۳
تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۱

آتش‌سوزی در بیمارستان میلاد اصفهان

مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: آتش‌سوزی در بیمارستان میلاد اصفهان خسارت جانی نداشت و حال همه بیماران خوب است.
آتش‌سوزی در بیمارستان میلاد اصفهان
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد کاوه آهنگران پنجشنبه شب گفت: ساعت ۲۱ و ۱۶ دقیقه گزارش آتش سوزی بیمارستان میلاد به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی اعلام و نیروهای سه ایستگاه شماره ۳، ۱۱ و ۱۲ به محل اعزام شدند.

وی اضافه کرد: نیروهای آتش‌نشان ضمن شناسایی کانون حریق در کمترین زمان و با حداقل خسارت حریق را مهار و از سرایت آن به سایر نقاط بیمارستان جلوگیری کردند.

وی تاکید کرد: خوشبختانه حال بیماران بستری در این طبقه خوب است و هیچ مشکل خاصی آن‌ها و بیمارستان را تهدید نمی‌کند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان افزود: آتش‌سوزی در انبار دارو صورت گرفته بود که با سرعت عمل نیروهای امدادی در همان محل مهار شد.

وی با اشاره به دودگرفتگی طبقه دوم بیمارستان و لزوم توجه به حفظ آرامش بیماران بستری در بیمارستان اظهارداشت: نیروهای آتش‌نشانی با مدیریت صحیح صحنه، دود ناشی از حریق را به سرعت تخلیه کردند و بیماران از ساختمان تخلیه نشدند.

کاوه آهنگران خاطرنشان کرد: خوشبختانه بسیاری از بیماران متوجه این آتش‌سوزی نشدند و مشکلی برای آن‌ها ایجاد نشد.

به گفته وی علت این آتش‌سوزی توسط کارشناسان علت‌یابی حریق سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

بیمارستان فوق تخصصی میلاد اصفهان با زیربنای ۳۰ هزار مترمربع مترمربع از سال ۱۳۸۵ با سرمایه‌گذاری جمعی از پزشکان متخصص در شهرک ولی‌عصر واقع در جنوب غربی اصفهان احداث شد.

در طراحی این بیمارستان ساخت تمام بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی مدرن پیش‌بینی شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین