کد خبر: ۶۰۵۴۷۲
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۵
جعفرزاده ایمن‌آبادی:

حتی یک روستا در رشت آب شرب سالم ندارد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آب شرب روستاهای گیلان تأکید کرد: در شهرستان رشت حتی یک روستا آب شرب سالم ندارند.
آفتاب‌‌نیوز :

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس گفت: آمریکا بداند که استراتژی راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران مقاومت حداکثری است. تحریم مقام معظم رهبری، سپاه پاسداران و تحریم صداوسیما و همچنین تحریم آقای ظریف مشخص کرد که این راه ما راهی صحیح است و باید تا شکست قطعی دشمن این راه را ادامه دهیم.

وی افزود: آقای روحانی زحمات شما را منکر نمی‌شویم ولی مشکلات اساسی در کشور وجود دارد که می‌شد حل شود ولی نشد. یکی از مشکلات نبود یک دستی در دولت است. چگونه است که معاون شما در محیط زیست با وجود این همه مشکلات که سبب اصلی آن خود آقای کلانتری است به مجلس توهین می‌کند و شما سکوت می‌کنید؟ معاون شما لایحه خلاف قانون اساسی تهیه می‌کند و شما بدون اذن رهبری آن را به مجلس ارسال می‌کنید و نمایندگان به دلیل مغایرت با قانون اساسی آن را برگشت می‌زنند، اما باید به این دلیل این نمایندگان از سوی معاون شما مورد خطاب قرار گیرند؟ اگر شما به تعامل با مجلس تمایل دارید این توهین آقای کلانتری باید ترمیم شود.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با تأکید بر اینکه اوضاع کشور و جوانان به هیچ وجه مطلوب نیست، عنوان کرد: آقای روحانی اوضاع صنعت و کشاورزی خوب نیست. در گیلان کشته شدگان در مسیرهای روستایی بیشتر از شهدای هشت سال دفاع مقدس هستند. استان گیلان بیش از ۲۰۰۰ روستا دارد. در شهرستان رشت حتی یک روستا آب شرب سالم ندارد. آقای رئیس جمهور شما از دولت قبل ۱۱ سد لاستیکی را تحویل گرفتید که فقط یک سد تمام شد و سد لاستیکی رشت نیمه تمام رها شده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئول واردات در این کشور کیست؟ چرا در فصل برداشت برنج این محصول وارد می‌شود؟ اگر واردات برای شما به صرفه‌تر است اجازه تغییر کاربری دهید. نه اجازه تغییر کاربری می‌دهید، نه جلوی واردات را می‌گیرید. از سوی دیگر کشاورزان را تنبیه می‌کنید. واردات برنج در زمان برداشت آن تیر خلاص است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی در پایان تصریح کرد: بنیاد شهید به کلی تعطیل است. مطالبات این خانواده‌های بزرگوار و مسائل درمانی و دارویی مورد توجه نیست. بیکاری جوانان، آمار طلاق و بسیاری مشکلات دیگر در حوزه انتخابیه افزایش پیدا کرده است. آقای روحانی دو سال از عمر دولت شما باقی مانده است، وزرا و معاونان تنبل را عزل کرده و قاطعانه عمل کنید.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین