کد خبر: ۶۰۵۹۴۴
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۹

بازیکن جدید پرسپولیس: خوشحالم پیراهن «علی پروین» را می‌پوشم

مهاجم برزیلی جدید پرسپولیس گفت: به خوبی می‌دانم شماره هفت پرسپولیس که قرار است آن را بپوشم مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است. صاحب این پیراهن علی پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیریم.
آفتاب‌‌نیوز :

«خوزه جونیور» روز دوشنبه پس از موفقیت و پشت سر گذاشتن بررسی های پزشکی در باشگاه حضور پیدا کرد و در جلسه با ایرج عرب و علی رغبتی، توافق نهایی حاصل شد.

این بازیکن، پس از این جلسه، قرارداد خود به مدت یک سال را به امضاء رساند و به طور رسمی به پرسپولیس ملحق شد.

انتقال این بازیکن به شکل قرضی و از باشگاه لودوگورتس رازگارد صورت گرفته است.

«خوزه جونیور» پس از پیوستن به پرسپولیس اظهار داشت: در این مدت درباره پرسپولیس آن قدر خوانده‌ام و شنیده‌ام که بدانم در تیم خیلی مهمی بازی می کنم و در ایران و آسیا پرطرفدارترین است. از اینکه در یک تیم پرطرفدار و سرشناس مثل پرسپولیس بازی خواهم کرد، خوشحال هستم. هر جای دنیا باشید بازی در چنین تیم‌هایی، خاص است.

وی افزود: می‌دانم هواداران تیم به قهرمانی عادت کرده اند و باز هم چنین انتظاری دارند. خودم را آماده کرده‌ام تا بتوانم بهترین کارایی را داشته باشم. دوست دارم گل‌های زیادی بزنم. البته باید دید سرمربی چه وظایفی را از من می‌خواهد و در خدمت تیم خواهم بود. روزهای پرهیجان را از همین حالا احساس می کنم.

بازیکن جدید پرسپولیس خاطرنشان کرد: دوست داشتم در پرسپولیس شماره ۹ یا ۹۹ را بپوشم ولی وقتی شنیدم شماره ۷ خالی است، آن را خواستم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و اینکه تن چه بازیکن بزرگی بوده است، نسبت به آن علاقمندتر شدم. فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی‌ها خیلی مهم است. مهمترین پیراهن در بزرگترین تیم است. من هم می‌خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی‌ها نیاز دارم.

جونیور تصریح کرد: به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیریم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته‌اند. از آقای پروین ممنون هستم و به وی و هواداران قول می‌دهم تمام تلاش خودم را انجام دهم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود.

وی در پایان گفت: بی‌صبرانه منتظرم همبازیان جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبرو بشوم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین