کد خبر: ۶۰۶۰۳۲
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
یک مهاجم نقاب‌دار با متوقف کردن یک اتوبوس روی پل ارتباط‌دهنده شهر‌های ریودوژانیرو به نیتروی در برزیل، همه سرنشینان اتوبوس را گروگان گرفت.
آفتاب‌‌نیوز :

 یک مرد مسلح نقاب دار با متوقف کردن اتوبوسی روی پل ارتباط دهنده شهر‌های ریودوژانیرو به نیتروی، همه سرنشینان اتوبوس را به گروگان گرفت.

به خبرگزاری اسپوتنیک، در حال حاضر، جزئیاتی درباره تعداد مسافران این اتوبوس منتشر نشده است. مهاجم که گفته می‌شود یک افسر پلیس است، تهدید کرده در صورت عکس العمل پلیس اتوبوس را آتش خواهد زد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این حادثه ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح روز سه شنبه [امروز] آغاز شد. نقاب دار مسلح که خود یکی از مسافران اتوبوس بوده پس از متوقف کردن آن روی پل ارتباطی، شیء سوخته‌ای را از پنجره اتوبوس به بیرون پرتاب و اعلام کرده یک نظامی است. این حادثه باعث ایجاد ترافیک سنگین روی پل شده است.

شیلا سنا، سخنگوی پلیس راه فدرال برزیل درباره این حادثه گفت: مردی که خود را یک نظامی معرفی کرده، اتوبوس مدل گالو برانکو را روی پل ارتباط دهنده ریو-نیتروی متوقف کرد. او تهدید کرده اتوبوس را با مسافرانش آتش می‌زند. ما برای آزاد کردن گروگان‌ها با او در حال مذاکره هستیم. نمی‌دانیم انگیزه واقعی او چیست.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین