کد خبر: ۶۰۶۳۶۵
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰

قتل، سرانجام عشق‌های سیاه

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو مرد جوان قاتل خبر داد که با زدن ۲۲ ضربه چاقو به مقتول وی را به قتل رسانده بودند.
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، سرهنگ کارآگاه علی گودرزی در این باره اظهار داشت: در ساعت ۲۳ شب شنبه مورخه ۲۳ تیرماه امسال طی تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، یکی ازشهروندان گزارش کشف یک جسد در بیابان های محدوده دولتخواه را به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد داد بلافاصله مأمورین کلانتری به محل اعلام شده مراجعه و با تایید اولیه خبر، مامورین با جسد خون آلود یک مرد جوان روبرو شدند موضوع سریعاً به کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل اطلاع داده شد و کارآگاهان به همراه تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی تهران راهی محل کشف جسد شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه جسد، مدارک شناسایی وی کشف و هویت مقتول بنام "سامان ۳۳ ساله" مورد شناسایی قرار گرفت و مشخص شد وی با شیء نوک تیزی (چاقو) به قتل رسیده است. در بررسی محل جنایت نیز یک دستگاه موتورسیکلت پالس متعلق به مقتول کشف شد.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی افزود: در ادامه تحقیقات کارآگاهان مشخص شد مقتول ساکن همان محدوده دولتخواه بوده که خانواده مقتول نیز جسد را شناسایی کردند. به دستور بازپرس جسد برای تعیین علت دقیق فوت به پزشکی قانونی منتقل شد که برادر مقتول اظهار داشت : برادرم متاهل بوده و تا چند وقت قبل به عنوان پیک موتوری مشغول به کار بود تا اینکه بیکار شد. روز حادثه هم حدود چند ساعت پیش از جنایت، طی تماس تلفنی فردی ناشناس با برادرم، قرار ملاقات حضوری داشته و از منزل خارج می شود تا اینکه خبر فوت وی را به ما دادند.

گودرزی بیان داشت : کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات برادر مقتول با بهره گیری از روش‌های علمی کشف جرم موفق به شناسایی دو مرد جوانی که با وی قرار ملاقات داشتند به نام های صابر و نادر شده که با انعکاس اطلاعات بدست آمده به بازپرس پرونده در ۲۹ مرداد ماه امسال صابر و نادر در مخفیگاهشان واقع در محدوده شهرستان بهارستان استان تهران شناسایی که طی یک عملیات پلیسی هردو دستگیر و به اداره دهم منتقل می‌شوند.

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت گفت: هر دو متهم صراحتاً به قتل معترف شدند. صابر در تحقیقات به کارآگاهان گفت: « در حدود یکسال پیش با همسر مقتول بنام سارا در فضای مجازی آشنا شدم تا اینکه این رابطه به عشق سیاه بین ما تبدیل شد و برای اینکه ما به هم برسیم، سارا فرمان قتل همسرش را صادر کرد و من هم موضوع را به دوستم نادر گفتم تا اینکه با مقتول تماس گرفتم و به بهانه کاری و فعالیت در یک شرکت با او قرار ملاقات گذاشتم و او را به بیابان های اطراف محدوده دولتخواه کشاندم و وقتی موقیعت را مناسب دیدم بدون هیچ گونه گفتگویی بینمان به سمت وی حمله ور شدیم و با چاقویی که به همراه داشتیم با زدن چندین ضربه به نواحی گردن وی را بقتل رساندیم و بلافاصله متواری شدیم.

وی گفت: با توجه به اعتراف صریح هردو متهم به قتل و دستگیری همسر مقتول، متهمین با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران جهت انجام تحقیقات تکمیلی و کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین