کد خبر: ۶۰۷۱۹۸
تاریخ انتشار : ۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

قیمت سکه، طلا و ارز در روز دوشنبه

قیمت سکه طرح قدیم نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت همراه بوده، همچنین کاهش قیمت ارز در بازار سبب شد تا قیمت خرید دلار در بانک‌ها به زیر ۱۱ هزار تومان برسد.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز (دوشنبه) به چهار میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است که ۳۲۵ هزار تومان افزایش قیمت دارد. سکه طرح قدیم نیز ۱۸۰ هزار تومان ارزان شده و چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در طلافروشی‌ها ۴۰۸ هزار و ۶۴۰ تومان فروخته می‌شود که حدود شش هزار تومان نسبت به دیروز ارزان شده است.

قیمت هر قطعه نیم‌سکه با کاهش ۲۰ هزار تومانی دو میلیون و ۱۱۰ هزار تومان است اما ربع سکه ۲۰ هزار تومان کاهش قیمت را نشان می‌دهد و یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

هر قطعه سکه یک گرمی هم ۱۰ هزار تومان ارزان شده و ۸۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

این در حالی است که هر اونس طلا در بازار جهانی ثبات تقریبی داشته است.

همچنین بانک‌ها امروز (چهارم شهریور) هر دلار آمریکا را ۱۰ هزار و ۹۷۴ تومان می‌خرند که نسبت به روز گذشته با کاهش حدود ۲۵۰ تومانی همراه بوده است. هر یورو امروز در بانک‌ها به قیمت ۱۲ هزار و ۲۲۷ تومان خریداری می‌شود که قیمت این ارز نیز نسبت به روز گذشته حدود ۳۰۰ تومان، کاهش یافته است.

قیمت خرید هر پوند انگلیس در بانک‌ها نیز ۱۳ هزار و ۴۶۷ تومان است.

کاهش ۳۰۰ تومانی قیمت ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۲ هزار و ۸۴۲ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانک

اما صرافی‌های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۲۵۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان است.

این صرافی‌ها امروز هر یورو را به قیمت ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان می‌خرند و ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان می‌فروشند که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین