کد خبر: ۶۰۷۲۵۴
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۴
مادر جوان که در حیاط خانه در حال قدم زدن بود به ناگهان با ایست قلبی مواجه شد و به مدت پنج روز در کما بود.
آفتاب‌‌نیوز :

این روز‌ها هر یک از ما در حال تجربه آب و هوای بسیار گرمی هستیم که گا‌ها می‌تواند بسیار خسته کننده باشد و یکی دیگر از عواملی که می‌توانند در این فصل و آب و هوای گرم ما را بسیار آزار دهند، وجود حشرات می‌باشد که می‌توانند ما را در معرض گزیدگی‌های خطرناک و دردناکی قرار دهند و تا مدت یک الی دو هفته احساس خارش در محل گزیدگی داشته باشیم.

نیش پشه زن جوان را به کما برد! + عکس

با این حال برای برطرف کردن این مشکل، مواد بهداشتی متعددی ساخته شده اند و برای خرید و استفاده از آن‌ها می‌توانید از فروشگاه‌های معتبر خریداری کنید. اما اخیرا مادر جوان ۲۵ ساله‌ای که مادر ۴ کودک است، اخیرا زمانیکه در حیاط خانه اش در حال فعالیت بود بصورت دردناکی از قسمت پشت مورد نیش حشره قرار می‌گیرد.

از قرار معلوم این یک نیش ساده و عادی نبود چرا که او بعد از این نیش تورم و کبودی زیادی را بر روی پایش مشاهده کرد که منجر به ترساندن او شده بود. به همین دلیل این مادر جوان به بیمارستان منتقل شد و در حین جراحی تقریبا در گذشت و قلبش هیچ تپشی نداشت! این طولی نکشید و ۳ دقیقه دیگر قلب شروع به تپش کرد.

نام این مادر جوان کیم رابینسون است که اکنون بعد از عمل جراحی‌ای که ۵ هفته گذشته انجام دادف گفته می‌شود باز هم نیاز به عمل جراحی دیگری دارد! با این وجود او نیاز به یک عمل جراحی ۱۲ ساعته دارد که مقداری از پوست بدن او جدا شود و بر روی پایش قرار بگیرد و جراحان در ابتدا با مشاهده پای او گفته بودند که باید پایش قطع شود!

او به دلیل مرگ ۳ دقیقه‌ای که تجربه کرد، به مدت ۵ روز در کما بود و سپس به زندگی عادی بازگشت که در ابتدا نحوه صحبت کردن، راه رفتن و استفاده از دستانش را فراموش کرده بود. هم اکنون کودکان او برای اینکه مجددا چنین آسیبی را تجربه نکنند، از مواد دور کننده حشرات بر روی بدن خود استفاده می‌کنند.


منبع:رکنا

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین