کد خبر: ۶۰۷۲۸۲
تاریخ انتشار : ۰۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

تاج: یک مجری شهامت ندارد از حق‌پخش حرف بزند

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به حاشیه هایی که تلویزیون برای این رشته ایجاد کرده است گفت: برای من جای سوال دارد که چرا یک مجری شهامت ندارد در مورد حق پخش تلویزیونی فوتبال صحبت کند.
تاج: یک مجری شهامت ندارد از حق‌پخش حرف بزند
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی تاج که اظهار نظرش در مورد محرومیت چهار ساله خبرنگاران در صورت پرسش غیرمرتبط به یکی از سوژه های اصلی دو روز اخیر تبدیل شده است در توضیح این اظهار نظر گفت: «متاسفانه تلویزیون صحبت های بنده را به صورت گزینشی پخش کرد در حالی که مکلف است صحبت ها را به طور کامل پخش کند. من اظهار نظر به آن شکل را تکذیب می کنم. صحبت هایم گزینشی پخش شد.»

او در مورد این اظهار نظرش هم که با واکنش های زیادی همراه بود گفت: «این موضوع آن‌طور که پخش شد نبود و من به مسائل دیگری هم اشاره کردم اما تنها همین بخش گزینش شد. برای من جای سوال دارد که چرا صحبت های دیگر من در مورد مدیران باشگاه و بازیکنان پخش نشد.»

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: «بنده در مورد حق پخش تلویزیونی هم صحبت کردم. چرا این بخش از تلویزیون پخش نشد. چرا یک مجری شهامت ندارد در تلویزیون از دلایل ندادن حق پخش تلویویزنی صحبت کند و تا می خواهیم در این مورد صحبت کنیم می گویند وقت نداریم و بحث را عوض می کنند؟»

مهدی تاج که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما گفتگو می کرد، در مورد نزدیک شدن به پایان مهلت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای پرداخت بدهی ها و گرفتن مجوز حرفه ای گفت: «چند روز دیگر فرصت داریم و مسئولان امر در حال بررسی مدارک هستند. امیدوارم این دو باشگاه مدارک خود را کامل کنند تا مشکل برایشان ایجاد نشود.»

او ادامه گفت: «مدیرانی که مسئول پیگیری این موضوع هستند از مسئولان باتجربه فوتبال کشور هستند و امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که مشکلی برای این دو باشگاه ایجاد نشود. البته اگر هم در مرحله اول مجوز حرفه ای این دو باشگاه ابطال شود می توانند به رای صادر شده اعتراض کنند و در کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای به این موضوع رسیدگی می شود.»

تاج در مورد میزان بدهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: «تا آنجایی که در جریان بودم باشگاه پرسپولیس برای دریافت مجوز حرفه ای داخلی بخش عمده ای از بدهی هایش را تسویه کرد اما هنوز بدهی دارد. چون رقم دقیقش را نمی دانم در موردش اظهار نظر نمی کنم.»

او در مورد بدهی باشگاه استقلال و اینکه عنوان شده این بدهی بین 20 تا 30 میلیارد تومان است گفت: «بعید می دانم این رقم باشد. هر چند رقم دقیق را نمی دانم اما فکر می کنم چه در بحث گرفتن مجوز حرفه ای داخل و چه خارج باشگاه استقلال حدود 3 تا 4 میلیارد تومان بدهی دارد که باید همه کمک کنند تا این مشکل برطرف شود.»

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اعتراض برخی بازیکنان به توپ های استفاده شده در لیگ برتر نیز گفت: «در این مورد سازمان لیگ باید توضیح بدهد. من اطلاعات کامل ندارم. این حق بازیکنان است که اعتراض کنند. جمع بندی اگر این باشد که توپ ها ایراد دارد باید به سمت تغییر توپ ها برویم. البته این را هم در نظر بگیرید که هر دوره ای که توپ عوض شده این مشکلات وجود داشته است.»

او در مورد طرح منتشر شده از لباس تیم ملی برای دیدار با هنگ کنگ تیم ملی هم گفت: «طرح لباس تیم ملی هنوز نهایی نشده. باید صبر کنند تا لباس وزین و شیک از سوی اسپانسر البسه تیم ملی طراحی شود. نباید مثل قبل از جام جهانی رفتار کنند که گفتند پیراهن تیم ملی بیشتر شبیه زیر پیراهن است اما وقتی به جام جهانی رفتیم پیراهن تیم ملی از سوی فیفا به عنوان یکی از زیباترین لباس ها انتخاب شد.»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین