کد خبر: ۶۰۸۸۲۲
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

بوریس جانسون درخواست نتانیاهو درباره ایران را نپذیرفت

یک سخنگوی دفتر نخست‌وزیری انگلیس گفت که نخست‌وزیر این کشور علیرغم فشار آمریکا و رژیم صهیونیستی، همانند فرانسه و آلمان از برجام حمایت خواهد کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس در دیدار با بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، درخواست این رژیم را برای داشتن رویکردی سخت‌گیرانه علیه ایران رد کرد.

یک سخنگوی دفتر نخست‌وزیری انگلیس در این باره گفت که تغییری در موضع انگلیس ایجاد نشده و جانسون به سیاست ترزا می، نخست‌وزیر پیشین این کشور در همراه بودن با انگلیس و فرانسه برای حمایت از توافق هسته‌ای،‌ علیرغم فشار آمریکا و اسرائیل ادامه خواهد داد.

این سخنگو افزود: هر دو نخست‌وزیر بر لزوم جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای و همچنین متوقف کردن رفتار بی‌ثبات کننده اتفاق نظر داشتند. بوریس جانسون بر لزوم گفتمان و راهکار دیپلماتیک تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز پنج‌شنبه در توییتی نوشت: دیدار مهمی با بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس داشتم. من از حمایت‌های وی از اسرائیل و تقابلش با یهودستیزی تشکر کردم. ما همچنین در خصوص در خصوص چالش‌های امنیتی‌مان در مقابل ایران گفت‌وگو کردیم. بوریس، متشکریم!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین