کد خبر: ۶۰۸۸۹۹
تاریخ انتشار : ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۶

احتمال سقوط داربست فلزی

رییس منطقه ۳ پلیس راهور فاتب از سقوط یک داربست فلزی در منطقه کامرانیه خبرداد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ خیشه ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 15:45 بعد از ظهر امروز با اطلاع رسانی به موقع شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مطلع شدیم که داربست های یک ساختمان در حال ساخت در محدوده جنوب به شمال کامرانیه بالاتر از صدر(منطقه 28) در حال ریزش است.

رییس منطقه ۳ پلیس راهور فاتب گفت: با توجه به اهمیت موضوع و احتمال ریختن این داربست ها بر روی شهروندان و خودروهای در حال عبور ایشان بلافاصله تیم های منطقه ۳ و ۲۴ پلیس راهور در محل حاضر شدند و نسبت به ایمن سازی محدوده و روان سازی ترافیک اقدامات لازم را معمول داشتند .

وی ادامه داد : بدلیل اینکه داربست ساختمان مسکونی در حال ریزش بود تیم های امدادی و آتش نشانی و اورژانس نیز بلافاصله در محل حاضر گردیدند و اقدامات خود را در حیطه وظایف خود انجام داده و داربست ها توسط عوامل امدادی در حال محکم کردن است.

سرهنگ خیشه افزود : در محل حاضر محدودیت های ترافیکی توسط عوامل راهور در کامرانیه به صدر غرب انجام گرفته است و از شهروندانی که قصد مراجعه به مراسم عذاداری سید و سرور شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع ) را در امامزاده علی اکبر چیذر دارند خواست ، ضمن التماس دعا ، از مسیر جایگزین قیطریه به اندرزگو استفاده نموده تا بتوانیم پس از رفع افتادن داربست ها ، این مسیر را باز نماییم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین