کد خبر: ۶۰۹۰۲۶
تاریخ انتشار : ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۷
جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: دو اخلالگر بازار شکر که ۱۰هزاتن شکر دولتی را تا هرکیلو ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند، دستگیر شدند.
آفتاب‌‌نیوز :

قاضی دشتی فدکی، گفت: پس از شش ماه اقدامات پیچیده اطلاعاتی و عملیاتی سرانجام دو اخلالگر بازار شکر که ۱۰هزارتن شکر دولتی را تا هرکیلو تا ۹۷۰۰ تومان فروخته بودند توسط نیروهای اداره کل وزارت اطلاعات خراسان رضوی در مشهد دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در بهمن ماه سال گذشته تیم‌های بازرسی سازمان صمت یک تریلی شکر را در بیابان‌های اطراف مشهد مورد شناسایی قرار دادند و معلوم شد که یکی از عمده فروشان شکر پشت پرده این اقدام قرار دارد.

جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: مشخص شد که بیش از ۵هزار تن شکر با تبانی افراد صاحب قدرت از مسیر خود خارج و به یک واحد تولیدی در حاشیه شهر مشهد منتقل شدکه چند روز بعد محموله حدود ۱۲۰ تنی توسط معاونت بازرسی سازمان صمت شناسایی شد.

قاضی دشتی افزود: لیست تمامی مشتریان ۷ کارخانه تولید شکر در استان در یک بازه زمانی مشخص استخراج و مشخص شد یک سوم اسامی ارائه شده از سوی یک واحد تولیدی جعلی، غیرواقعی است.

او تصریح کرد: فاکتور یک واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفت و مشخص شد در لیست ارائه شد به نام فردی یک هزار و ۳۷۰ تن شکر ۳۴۰۰ تومانی از کارخانه خارج شده در حالی که او یک راننده نیسان بود و بخاطر مشکلات مالی، از محل سکونتش متواری بود.

جانشین دادسرای انقلاب مرکز خراسان رضوی گفت: فردی دیگری هم که به نام او چهار هزار و ۱۸۵ تن شکر دولتی از کارخانه خارج شده به هیچ عنوان روحش هم از خرید شکر خبرنداشت.

قاضی دشتی افزود: فلش تمامی جرائم صورت گرفته از سوی اخلالگران به سمت حدود چهار نفر می‌چرخید که در این میان دونفر آن‌ها عاملان اصلی بودند که بازداشت شدند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین