کد خبر: ۶۰۹۱۱۴
تاریخ انتشار : ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پاسخ به این سوال که ایا موضوع مرضیه امیری و برخی روزنامه نگاران دیگر در این جلسه مطرح شد، گفت: اتهامات اینها مربوط به مسایل مطبوعاتی، روزنامه نگاری و وظیفه نشریاتی آنها نبوده و اتهاماتشان خارج از این موضوع بوده است.
آفتاب‌‌نیوز :

محمد کاظمی، نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، در خصوص"جزییات جلسه کمیته بررسی بازداشتی ها با قوه قضاییه" گفت: در جلسه با سخنگوی قوه قضاییه، الویری در خصوص کسانی که عضو شورای شهر هستند و پرونده های امنیتی برای آنها ایجاد شده، توضیحاتی داد. ما هم در رابطه با مسایل مجلس و دانشجویان و اهالی مطبوعات که برایشان پرونده تشکیل شده درخواست مساعدت کردیم. صحبتمان این بود که قوه قضاییه تا جایی که قانون اجازه می دهد، موضوعات را شفاف‌سازی کند و دادگاه‌ها به صورت علنی برگزار شود که جامعه در جریان اتهامات قرار بگیرد. در مجموع جلسه خوبی بود.

او در ادامه گفت: در خصوص حاجتی در این جلسه صحبت شد. سخنگوی قوه قضاییه نسبت به برخی پرونده ها خالی از ذهن بود و چون این پرونده در تهران نبود، موضوع را یادداشت کرد تا پیگیری و مساعدت کند.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پاسخ به این سوال که ایا موضوع مرضیه امیری و برخی روزنامه نگاران دیگر در این جلسه مطرح شد، گفت: اتهامات اینها مربوط به مسایل مطبوعاتی، روزنامه نگاری و وظیفه نشریاتی آنها نبوده و اتهاماتشان خارج از این موضوع بوده است. با توضیحی که اسماعیلی داشت، ما درخواست مساعدت قانونی کردیم.

او در ادامه اضافه کرد: تاریخ جلسه بعدی مشخص نیست.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین