کد خبر: ۶۱۴۲۹۵
تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
گفتگو با مسئولان امیدهای سرخ‌آبی؛
سرمربی امیدهای پرسپولیس و چه رییس آکادمی باشگاه استقلال هر دو بر بازیکن‌سازی امید برای تیم اصلی تاکید دارند و اولویت دوم تیم‌ها نتیجه‌گیری است.
آفتاب‌‌نیوز :

 امروز 13 مهر و از ساعت 14 دربی امیدها برگزار می‌شود. دربی بازی مهمی است و نمی‌توان گفت نتیجه آن برای دو باشگاه اهمیت ندارد، اما در این میان موضوعی است که طرفین بر آن تاکید دارند.

حلالی: هدفم تحویل دادن امثال عبدی است

اسماعیل حلالی، پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس و سرمربی امیدهای این تیم، پیرامون این دیدار به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه وضعیت تیم خوب است. ما این تیم را با تست‌گیری جمع کردیم و بدیهی است که تیم تا هماهنگی کامل نیاز به زمان داشت. خوشبختانه در 4 هفته گذشته به یک هماهنگی نسبی رسیده‌ایم. بنده بارها پیش از این گفته‌ام که نخستین هدفم تحویل دادن بازیکن به تیم بزرگسالان است و اولویت اصلی تیم امید همین است.

البته ما برای برد وارد زمین می‌شویم، به‌رغم همه مشکلاتی که وجود دارد و اینکه نتیجه هم اولویت ما نیست اما نیم نگاهی هم به جدول داریم. همین که بازیکنان بدانند پیراهن چه باشگاه بزرگی را بر تن دارند و پشت سر چه نفراتی هستند.

حاجیلو: اجازه نمی‌دهم استرس بازی وارد تیم شوم/ در آکادمی روی هیچ‌کس بسته نیست

اصغر حاجیلو، مدیر آکادمی استقلال، نیز حرفش همین است. او درباره دربی به خبرنگار برنا گفت: نمی‌خواهم، خیلی درباره دربی صحبت کنم تا اینکه خدای ناکرده استرس به تیم وارد شود. استقلال یکی از بهترین تیم‌های امید را دارد. بچه‌ها در بازی امروز اگر خودشان باشند، شک نکنید بازی را خواهیم برد. اما حرف من چیز دیگری است. ما سال گذشته قهرمان لیگ امیدها شدیم، اما این قهرمانی چه خروجی برای باشگاه داشت؟ ما چند بازیکن به تیم بزرگسالان تحویل دادیم؟ اگر به جام گرفتن باشد که می‌توانیم در منیریه دو جین جام بگیریم. من با این ماموریت به استقلال آمدم که نشان بدهم آکادمی استقلال برای همه مردم است و در آن روی هیچ‌کس بسته نیست. در تیم امید اولویت نتیجه گرفتن نیست، ما باید به تیم بزرگسالان بتوانیم بازیکن تزریق کنیم. برخی در سال‌های قبل نام آکادمی را در ذهن مردم مخدوش کردند و من روز اول که آمدم قرار شد مبارزه کنیم با آنهایی که اسم آکادمی را بدنام کرده‌اند.

مدیر آکادمی استقلال در ادامه اظهار داشت: بنده اگر بتوانم با تمام افرادی که بخواهند نام آکادمی استقلال را بدنام کنم مبارزه می‌کنم و روزی هم که نتوانم آنقدر شجاعت دارم که بگویم نمی‌توانم و می‌روم. درست مانند زمانی که دلیل آوردم برای مدیرعامل و هیات مدیره که نمی‌توانم سر پرست بمانم. آکادمی استقلال از زمانی که من آمدم یک ریال هم از پول مردم استفاده نکرده، مشکل هم داریم اما قرار نیست در آکادمی از پول و کمک‌های مردم استفاده شود. آکادمی باید بدون کوچکترین مشکلی اداره شود.

به هر حال چه سرمربی امیدهای پرسپولیس و چه رئیس آکادمی باشگاه استقلال هر دو بر بازیکن‌سازی امید برای تیم اصلی تاکید دارند و اولویت دوم تیم‌ها نتیجه‌گیری است. البته بازی امروز یک دربی است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x