کد خبر: ۶۱۵۲۰۲
تاریخ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه‌برداری گفت: وضعیت سهراب مرادی خوب است و فقط ما عجله داریم که زودتر به آلمان برود و کارش را شروع کند.
آفتاب‌‌نیوز :

داوود باقری در گفت‌وگو با تسنیم در مورد زمان اعزام دوباره سهراب مرادی به آلمان اظهار داشت: در این زمینه دکتر صالحی‌امیری دستور لازم را داده و سهراب با توجه به اینکه به تازگی در هانوفر بوده، مشکل ویزا هم ندارد و باید هر چه زودتر به آلمان برود. فدراسیون وزنه‌برداری و پیمان فخری نیز پیگیر کار هستند.

وی در مورد دلیل اعزام دوباره این وزنه بردار به آلمان در فاصله‌ای کوتاه، تصریح کرد: طی پروتکل درمانی سهراب مرادی با دکتر امینی، قرار بر این شد که سهراب مرادی در حضور دکتر امینی دست به وزنه بشود. پیش از آن قرار است یک سونوگرافی از شانه او انجام شود تا وضعیت جسمانی‌اش زیر نظر دکتر امینی بررسی شود و استارت دوباره با نظارت او و آبرون فیزیوتراپی که خودش از قهرمانان وزنه برداری بوده و به این حوزه کاملا مسلط است، صورت بگیرد.

نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری از وضعیت قهرمان المپیک 2016 ریو ابراز رضایت کرد و گفت: سهراب وضعیتش خوب است و فقط ما عجله داریم که زودتر به آلمان برود و کارش را شروع کند چون این سفر در مسیر المپیکِ سهراب مرادی خیلی تعیین کننده است. حدودا 20 روز آنجا خواهد بود و بعد به سوئیس خواهد رفت.

دکتر باقری در پاسخ به این سوال که «آیا نگرانی از بابت حضور مرادی در مسابقات سوئیس و تشدید مصدومیتش وجود ندارد؟» گفت: نه چون یک مجموع اهمیت دارد. او یک وزنه در یک ضرب بزند و یک وزنه هم دوضرب تا برایش مجموع ثبت شود و امتیاز کوچکی هم بگیرد، کافی است. بعد از آن ارزیابی نهایی در مورد سهراب مرادی انجام می شود.

وی بسیار خوشبینانه از آینده سهراب مرادی صحبت کرد و افزود: مطمئن باشید که سهراب مرادی تا المپیک به رکوردهایش خواهد رسید. تمام تلاش ما همین است که مرادی را در المپیک داشته باشیم و خیلی هم به آماده سازی او امیدوار هستیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین