کد خبر: ۶۱۶۲۴۰
تاریخ انتشار : ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
مردی برای فرار از پرداخت بدهی ۲۰ میلیون تومانی خودش را از طبقه چهارم به پایین پرتاب کرد و جان خود را از دست داد.
آفتاب‌‌نیوز :

دیروز یکی از شهروندان با مراجعه به کلانتری غیاثی اعلام کرد که مدتی پیش از سوی فردی مورد ضرب و شتم قرارگرفته و با جکم دادگاه باید ۲۰ میلیون تومان دیه بگیرد که در همین راستا حکم جلبی برای متهم صادر شده است. این فرد از افسر کلانتری خواست که برای اجرای این حکم یک مامور به آدرس متهم اعزام کنند.

با اعزام مامور شاکی نیز با وی همراه شده و به خانه متهم رفتند که در ادامه با حضور مامور و شاکی در محل، مامور پلیس برای اجرای حکم زنگ در خانه متهم را به صدا درآورد که این فرد علیرغم حضور در خانه حاضر به بازکردن در نشد. به همین دلیل نیز مامور از مدیر ساختمان درخواست بازکردن در را کرده و به پشت در خانه متهم در طبقه چهارم رفتند.

با توجه به قفل بودن در، احتمال فرار متهم تشدید شد و به همین دلیل مامور کلانتری به پشت بام رفت که در آنجا مشاهده کرد متهم از طبقه چهارم خودش را به پایین پرتاب کرده است. در همین راستا عوامل اورژانس در محل حاضر شده و با بررسی علائم حیاتی مرگ این فرد را تایید و اعلام کردند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری با تایید این خبر اعلام کرد که در این راستا موضوع به بازپرس کشیک قتل اطلاع داده شد و خانواده فرد نیز مراجعه و تحقیقات اولیه از آنان انجام شده است. همچنین جسد به پزشکی قانون منتقل شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین