کد خبر: ۶۱۷۵۶۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
پسر جوان وقتی شنید دوست قدیمی اش پشت سراو و دختر مورد علاقه‌اش حرف زده است پای در قرار مرگ گذاشت.
آفتاب‌‌نیوز :

این مرد می‌گوید، به دیدار دوستش رفته تا به این داستان سرایی‌ها پایان دهد، اما در یک درگیری خیابانی دستش به خون دوستش آلوده شده است.

جدال خیابانی

ظهر شنبه ۲۷ مهر امسال عقربه‌ها ساعت ۱۴ را نشان می‌داد که پسر ۲۰ ساله‌ای همراه دختر مورد علاقه‌اش پای در خیابان مقداد منطقه پیروزی تهران گذاشت و قصد داشت با یکی از دوستانش به نام میلاد که از چندی قبل با هم اختلاف داشتند، صحبت کند.

پسر جوان وقتی در محل قرار با دوست قدیمی‌اش حاضر شد، قبل از این که شروع به صحبت کند میلاد با گاز اشک آور به سمت او حمله کرد.

حمید در این صحنه چاقویی را که از قبل همراهش بود از جیبش بیرون کشید و دو ضربه به سینه و صورت دوستش زد، میلاد روی زمین افتاد و همین کافی بود تا حمید همراه دختر مورد علاقه اش صحنه درگیری را ترک و فرار کنند.

قتل پسر جوان

دقایقی بعد ماجرای درگیری خونین به ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه تهران مخابره شد و خیلی زود تیمی از ماموران برای بررسی‌های ابتدایی در محل حاضر شدند.

میلاد به بیمارستان انتقال داده شد، اما به دلیل شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد و همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این جنایت خیابانی وارد عمل شوند.

کارآگاهان در گام نخست به محل جنایت رفتند و در تحقیقات میدانی پی بردند، حمید و میلاد ازدوستان قدیمی بودند و از زمانی که حمید با دختر جوان آشنا شده با هم دچار اختلاف شده اند و شاهدان درگیری مرگبار، حمید را به عنوان قاتل معرفی کردند.

همین کافی بود تا ردیابی‌ها برای دستگیری عامل جنایت کلید زده شود و کارآگاهان پی بردند که حمید پس از درگیری به خانه نرفته و فراری شده است.

قاتل در اداره پلیس

تجسس‌های پلیسی ادامه داشت و ماموران پاتوق‌هایی را که حمید به آن جا تردد داشت تحت نظر قرار دادند، اما سرنخی از مخفیگاه پسر جوان به دست نیامد تا این که شامگاه یک شنبه ۲۸ مهر امسال پسر جوان با حضور در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران خود را تسلیم ماموران کرد.

حمید ۲۶ ساله در اعترافاتش ادعا کرد که من قصد کشتن میلاد را نداشتم و تنها قصد داشتم با او صحبت کنم تا دیگر پشت سر من و دختر مورد علاقه ام حرفی نزند، اما میلاد به صورت من گاز اشک آور زد که با چشمان بسته و دفاع از خودم چاقو را از جیبم بیرون کشیدم و به سمت میلاد پرت کردم که فکر کنم دو ضربه به او خورد و وقتی فهمیدم میلاد روی زمین افتاده پا به فرار گذاشتم.

وی افزود: وقتی شنیدم میلاد فوت کرده است، تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم، چون من قصد کشتن نداشتم و در یک اتفاق این قتل رقم خورده است.

گفتگو با رفیقکش

حمید ۲۶ ساله پس از این که خود را تسلیم ماموران کرد، صبح دیروز در دادسرای امور جنایی تهران به بیان جزئیات قتل پرداخت و ادعا کرد که میلاد پشت سر من حرف زده بود و می‌خواستم به این داستان سرایی‌ها پایان دهم و اگر به سمت من حمله نمی‌کرد هیچ اتفاقی نمی‌افتاد.

جزئیات قرار مرگ ۲ دوست به خاطر یک دختر!+عکس

سابقه داری؟

نه.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

قتل دوست قدیمی ام.

انگیزه؟

انگیزه ای نبود و فقط در یک اتفاق پیش بینی نشده این قتل رقم خورد.

چه اتفاقی؟

من چندی قبل با یک دختر جوان آشنا شدم و با هم دوست شدیم و از همان ابتدا میلاد پشت سر من و دختر مورد علاقه ام حرف می زد و در رابطه ما دخالت می کرد و همین باعث شد تا بین ما کدورت پیش بیاید و دوستی مان کمرنگ شد تا این که از سارا شنیدم که میلاد از قبل برای او ایجاد مزاحمت کرده و حتی پیامک هایی به او داده بود.

به خاطر دختر جوان دست به قتل زدی؟

وقتی با سارا آشنا شدم، فهمیدم او از بستگان دورمان است و در حالی که رابطه من و میلاد به خاطر او خدشه دار شده بود از یکی از دوستان مشترکمان شنیدم که میلاد برای من کری خوانده و ادعا کرده حمید را به خاطر رفتارهایش می کشم، وقتی این حرف ها را شنیدم، تصمیم گرفتم با میلاد قرار ملاقات بگذارم تا این اختلافات پایان بگیرد.

روز قتل چه اتفاقی افتاد؟

وقتی به میلاد زنگ زدم و قرار گذاشتم، او ادعا کرد با چند تن از دوستانش سر قرار می آید تا مرا کتک بزند، من به حرفش توجهی نکردم و همراه دختر مورد علاقه ام به محل قرار در خیابان مقداد رفتم، میلاد وقتی به من رسید گاز اشک آور به صورتم زد، چشمانم می سوخت و برای دفاع از خودم چاقو به دست شدم و با چشمان بسته دو ضربه به سمت میلاد پرت کردم که یکی به سینه و یکی به صورتش خورد و سپس همراه دختر مورد علاقه ام پا به فرار گذاشتیم.

پس از قتل کجا رفتی؟

نمی دانستم میلاد کشته شده است و همراه دختر مورد علاقه ام که قرار بود با هم ازدواج کنیم به منطقه فرحزاد رفتیم که شب از دوستانم شنیدم میلاد فوت کرده است.

چرا فرار نکردی؟

وقتی شنیدم دوست قدیمی ام را کشتم عذاب وجدان داشتم و ناراحت بودم، من نمی خواستم او را بکشم به همین دلیل تا فردای روز قتل منتظر ماندم و با خودم فکر کردم و تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم.

همیشه چاقو همراه خود داری؟

نه، روز قتل چون میلاد گفته بود با چند تن از دوستانش برای کتک کاری به محل قرار می آیند برای دفاع از خودم چاقو را در جیبم گذاشتم و اگر چاقو همراهم نبود میلاد زنده بود و من قاتل نبودم.

حرف آخر؟

پشیمانم، باور کنید من قصد کشتن نداشتم.

بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
قاصدک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۰۱
1
0
تواکثرقتلها همیشه پای یه زن درمیانه..اکثراهم میگن زنهاحسودن اماحسادت تومردهاهم کم نیست
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین