کد خبر: ۶۱۸۶۹۹
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: آمریکا اگر بتواند برای نابودی انقلاب اسلامی از هیچ کاری دریغ نمی کند و اگر بداند امشب می تواند کاری انجام بدهد که جمهوری اسلامی نباشد این کار را به فردا موکول نمی کند ، اما طی این سالها برغم تمامی دشمنی ها برابر اقتدار و عظمت نظام اسلامی ما ناکام و شکست خورده بوده اند.
آفتاب‌‌نیوز :

دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در آیین افتتاحیه دوره آموزشی رزم مقدماتی آموزشگاه شهید مدرس نیروی زمینی سپاه با تسلیت ایام عزای ال الله و بیان اینکه راه مقاومت و آزادی خواهی ائمه معصومین (ع) را باید ادامه داد، گفت : به برکت انقلاب اسلامی هر ساله دل ها و قدم های عاشق و دلداده در اربعین حسینی به سمت و سوی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین روانه می شود.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان با هدف نابود کردن انقلاب نوپای اسلامی جنگ ۸ ساله را توسط صدام به راه انداختند ، اظهار کرد : بیش از ۵۰ کشور در جنگ تحمیلی علیه ایران حضور داشتند و با وجود تمامی پشتیبانی ها ، آمریکایی ها زمانی که دیدند بعثی ها توانایی مقابله با ایران را ندارند ، در عملیات کربلای ۵ مستقیما وارد میدان شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: توانمندی های نظامی ایران اسلامی امروز حتی با ۵ سال گذشته قابل قیاس نیست و با وجودی که دشمنان با همه توان علیه جمهوری اسلامی ایستاده اند، اما در مقابل ما شکست خورده اند.

دریادار فدوی با بیان اینکه دشمنان دریافته اند که گزینه نظامی علیه ایران نتیجه ندارد و تلاش می کنند با روش های دیگر در مقابل حق خواهی های ما بایستند، گفت: آنها امروز تلاش می کنند به گروه های مقاومت ضربه بزنند و با ایجاد رعب و وحشت نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آرمان هایش عقب برانند، اما همواره نتیجه ای جز شکست و ناکامی برای آنها حاصل نشده است.

جانشین فرمانده کل سپاه در ادامه اظهار کرد: آمریکا اگر بتواند برای نابودی انقلاب اسلامی از هیچ کاری دریغ نمی کند و اگر بداند امشب می تواند کاری انجام بدهد که جمهوری اسلامی نباشد این کار را به فردا موکول نمی کند، اما طی این سالها برغم تمامی دشمنی ها برابر اقتدار و عظمت نظام اسلامی ما ناکام و شکست خورده بوده اند.

وی با بیان اینکه امریکایی ها حتی فکرش را هم نمی کردند که هواپیمای متجاوزشان را هدف قرار دهیم یا قایق متجاوز آنها را مورد پیگیری قرار دهیم، گفت: اینکه آمریکا از جمهوری اسلامی ایران بابت هدف قرار ندادن هواپیمای با سرنشینش تشکر می کند، نشانگر اوج استیصال وضعف استکبار جهانی برابر انقلاب اسلامی و ملت ایران است.

 

منبع: سپاه نیوز

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین