کد خبر: ۶۲۰۴۸۱
تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

هراز از چه ساعتی یک‌طرفه می‌شود؟

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: از دقایقی پیش محور هراز از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت ۱۶ تردد وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد شد و این طرفه بودن تردد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت.
هراز از چه ساعتی یک‌طرفه می‌شود؟
آفتاب‌‌نیوز :

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز سنگین و پر حجم گزارش شده اما طی ساعات آینده بر حجم بار ترافیکی این محور به سمت تهران افزوده می شود.

وی گفت: از دقایقی پیش محور هراز از رودهن به سمت آمل مسدود و از ساعت ۱۶ تردد وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن یکطرفه خواهد شد و این طرفه بودن تردد تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت و هم وطنان می توانند از مسیرهای جایگزین فیروزکوه و کندوان برای رسیدن به شمال کشور استفاده کنند.

محبی افزود: عبور و مرور وسایل نقلیه در دو لاین رفت و برگشت محور فیروزکوه سنگین و پر حجم است و پیش‌بینی می‌شود طی ساعات آینده بر بار ترافیکی این محور نیز افزوده شود.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین اما روان گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد وسایل نقلیه از این محور وجود ندارد.

محبی تاکید کرد: هموطنان قبل از شروع مسافرت از وضعیت راه ها مطلع و سپس اقدام به آغاز سفر کنند تا با ترافیک‌های سنگین مواجه نشوند، همچنین با رعایت مدیریت زمان سفر، عدم ارتکاب تخلفات حادثه‌ساز، رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و... سفر ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هموطنانمان را رقم بزنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین