کد خبر: ۶۲۰۶۱۰
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶

پلمپ شدن یک خانه مجردی در منطقه 13 تهران

مالکان این خانه‌ها، فضاهای داخلی این منازل را در ازای مبلغی به افرادی نظیر معتادان، مجرمان و... اجاره می‌دادند؛ به طوری که با ایجاد چندین اتاق مجزا، چندین نفر در هر اتاق سکونت داشتند و در این فضاها اقدام به اقدامات مجرمانه می کردند.
آفتاب‌‌نیوز :

شهردار منطقه ۱۳ تهران از پلمب یک خانه مجردی با دستور قضایی در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح با هدف کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی و کسب رضایتمندی شهروندان با همکاری نیروی انتظامی و شهرداری اجرا و در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ تهران، مرتضی رحمان زاده روز شنبه با اعلام این خبر افزود: طرح پلمب خانه‌های مجردی پاتوق معتادان به دستور سرپرست دادسرای ناحیه هشت و با همکاری عوامل انتظامی و مشارکت شهرداری ناحیه یک اجرایی شد.

وی با اشاره به پلمب خانه های مجردی اضافه کرد: مالکان این خانه‌ها، فضاهای داخلی این منازل را در ازای مبلغی به افرادی نظیر معتادان، مجرمان و... اجاره می‌دادند؛ به طوری که با ایجاد چندین اتاق مجزا، چندین نفر در هر اتاق سکونت داشتند و در این فضاها اقدام به اقدامات مجرمانه می کردند.

شهردار منطقه ۱۳ پایتخت با بیان اینکه این طرح در سه نقطه از محدوده بافت فرسوده ناحیه یک به اجرا درآمد، اظهارداشت: با توجه به آسیب های اجتماعی ناشی از مجردنشینی و نارضایتی ساکنان بافت فرسوده، بر آن شدیم در پی اجرای طرح ساماندهی بازارچه شهرستانی، در اولین گام با همکاری نیروی انتظامی، با این معضل مقابله کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین