کد خبر: ۶۲۰۷۴۹
تاریخ انتشار : ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

متهم به قتل: مست بودم و می‌خواستم با امید سلفی بگیرم،اما او کشته شد!

تابستان سال‌۹۷، مأموران پلیس از مرگ مشکوک پسر نوجوانی در ساختمانی مسکونی در غرب تهران باخبر و راهی محل شدند. شواهد نشان می‌داد امید ۱۵‌ساله بر اثر سقوط از تراس طبقه چهارم ساختمان مسکونی فوت کرده‌است.
متهم به قتل: مست بودم و می‌خواستم با امید سلفی بگیرم،اما او کشته شد!
آفتاب‌‌نیوز :

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، کامران ۳۳‌ساله، پیمان ۲۵‌ساله و مهرداد ۱۴‌ساله که از دوستان امید بودند، مورد تحقیق قرار گرفتند و ادعا کردند امید بعد از خوردن مشروب به تراس رفته و به خاطر عدم تعادل به پایین سقوط کرده است.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه ادعاهای مهرداد تحقیقات را وارد مرحله تازه‌ای کرد. او در توضیح به مأموران گفت: «شب حادثه به خانه کامران رفته بودیم. او در خانه مشروب سرو کرده بود و به همه ما تعارف کرد. امید اعتقادات مذهبی داشت به همین دلیل مشروب نخورد، اما کامران به زور به آن مشروب خوراند و بعد قصد آزار او را داشت به همین خاطر امید را به تراس برد، اما بعد از آن متوجه نشدیم چه اتفاقی افتاد.» با ثبت این اظهارات و نظریه پزشکی قانونی که سقوط پسر جوان را عمدی اعلام کرده بود، کامران با ۱۵‌فقره سابقه کیفری بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت، اما جرمش را انکار کرد. با انکارهای متهم، اما بنا به شواهد موجود، وی به اتهام قتل عمد و دوستانش، پیمان و مهرداد نیز به اتهام معاونت در قتل روانه زندان شدند.

پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و صبح دیروز روی میز هیئت قضایی به ریاست قاضی قربان‌زاده قرارگرفت. ابتدای جلسه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند.

سپس کامران در جایگاه ایستاد و با انکار جرمش گفت: «آن شب امید به میل خودش مشروب خورد، اما حالش بد شد به همین دلیل به تراس رفت. من هم به تراس رفتم و بعد از اینکه حالش بهتر شد از او خواستم با هم عکس سلفی بگیریم، اما امید تعادلش را از دست داد و به پایین پرتاب شد.» او در خصوص آزار مقتول نیز گفت: «من قصد آزار او را نداشتم و برای گرفتن سلفی به او نزدیک شدم.»

در ادامه مهرداد نیز گفت: «من ندیدم در تراس چه اتفاقی افتاد و چرا مقتول به پایین سقوط کرد، اما گمان می‌کنم کامران قصد آزار او را داشت.»

در آخر دیگر متهم نیز گفت: «من مشروب خورده بودم و در حال خودم نبودم به همین دلیل متوجه نشدم چرا مقتول به پایین سقوط کرد و در جریان رابطه کامران با مقتول نبودم.»
در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین