کد خبر: ۶۲۰۹۶۸
تاریخ انتشار : ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
تبلیغات
زبان انگلیسی زبان رسمی بسیاری از کشور‌های دنیا بوده و در تمام کشور‌ها می‌توان به این زبان صحبت کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

این روز‌ها بسیاری از افراد به خاطر مهاجرت در حال یادگیری زبان‌های مختلف هستند. آموزشگاه زبان سخن برتر دوره‌های ویژه ایی مخصوص مهاجرت برگزار می‌کند و افرادی که قصد مهاجرت دارند با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند زبان مورد نظرشان را به طور حرفه‌ایی یاد بگیرند.

آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان سخن برتر که همیشه سعی کرده است بهترین موسسه زبان در تهران باشد، کلاس‌های آموزشی زبان انگلیسی ویژه مهاجرت تشکیل می‌دهد و زبان‌آموزانی که قصد مهاجرت به کشور‌های انگلیسی زبان را دارند، باید یادگیری زبان انگلیسی را در اولویت قرار دهند. زبان انگلیسی زبان رسمی بسیاری از کشور‌های دنیا بوده و در تمام کشور‌ها می‌توان به این زبان صحبت کرد. زبان آموزان می‌توانند با توجه به هدفی که از مهاجرت دارند، در دوره‌های مختلفی که برای مهاجرت تشکیل می‌شود، شرکت کنند. زبان آموزانی که به خاطر ادامه تحصیل مهاجرت می‌کنند، با شرکت در دوره‌های مخصوص می‌توانند به هدف خود برسند. افرادی هم که به خاطر کار و تجارت اقدام به مهاجرت می‌کنند، با شرکت در کلاس‌های ویژه مهاجرت می‌توانند تمام اصطلاحات و واژه‌های کاری را یاد گرفته و در کارشان پیشرفت کنند. زبان آموزانی که قصد مهاجرت به کشور‌های انگلیسی زبان را دارند، باید به روی تمام مهارت‌های ۴ گانه شان، به ویژه مهارت شنیداری و مکالمه تمرکز کنند. خواندن کتاب و مقاله‌های انگلیسی و همچنین تماشا کردن فیلم، کمک بزرگی به یادگیری مکالمات روزمره کرده و همچنین روند پیشرفت زبان آموزان را افزایش چشمگیری خواهد داد. یکی از روش‌ها برای تقویت مکالمه در کلاس‌های ویژه مهاجرت، دیدن فیلم‌ها و اخبار‌ها به زبان انگلیسی است. در این کلاس‌ها اساتید در هر جلسه فیلمی برای زبان آموزان پخش می‌کنند و بعد از تمام شدن فیلم از زبان آموزان می‌خواهند در مورد فیلم با یکدیگر بحث کنند.

آموزش زبان مختلف

آموزش زبان ترکی

ترکیه یکی از بهترین کشور‌های توریستی بوده و افراد زیادی برای مسافرت، کار یا ادامه تحصیل به این کشور سفر می‌کنند. در حقیقت می‌توان گفت ترکیه یکی از بهترین کشور‌های آسیایی- اروپایی برای زندگی، کار و ادامه تحصیل است به همین دلیل آموزش زبان ترکی قبل از مهاجرت به این کشور اهمیت زیادی دارد. هر ساله افراد زیادی برای تحصیل و زندگی به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند و این افراد باید قبل از مهاجرت در کلاس‌هایی که ویژه مهاجرت است و نکات ضروری را به زبان آموزان آموزش می‌دهد، شرکت کنند. زبان آموزان با شرکت در کلاس‌های ترکی ویژه مهاجرت، می‌توانند خیلی زود زبان ترکی و نکات مخصوص به آن را یاد بگیرند. در کلاس‌هایی که مخصوص افراد مهاجر تشکیل می‌شود، اساتید با توجه به نوع مهاجرت افراد تدریس می‌کنند. به عنوان مثال افرادی که به قصد کار و تجارت به کشور ترکیه مهاجرت می‌کنند در این کلاس‌ها با اصطلاحات و واژگان کاری بیشتر آشنا می‌شوند.

آموزش زبان فرانسه

بسیاری از زبان آموزان برای مهاجرت به کشور‌های فرانسوی زبان از جمله کانادا، فرانسه و سایر کشور‌های فرانسوی زبان ملزم به یادگیری زبان فرانسه هستند. داشتن مدرک زبان فرانسه برای افرادی که قصد مهاجرت به ایالت کبک را دارند امری ضروری است و افراد باید قبل از مهاجرت به این ایالت در دوره‌های مخصوصی که برای آموزش زبان فرانسه تشکیل می‌شود، شرکت کنند. روش‌های زیادی برای یادگیری زبان فرانسه برای مهاجرت وجود دارد و زبان آموزان می‌توانند با روش‌های بسیاری زبان فرانسه را آموزش ببینند. زبان آموزانی که هیچ گونه آشنایی با زبان فرانسه ندارند، ولی قصد مهاجرت به یک کشور فرانسوی زبان را دارند، با شرکت در این دوره‌های آموزشی می‌توانند مکالمه این زبان را یاد گرفته و به این زبان صحبت کنند. برای شرکت در دوره‌ای آموزش خصوصی زبان فرانسوی با آموزشگاه زبان سخن برتر تماس بگیرید.

آموزش زبان آلمانی

یکی از مهمترین اقدامات قبل از مهاجرت به کشور آلمان یادگیری زبان آلمانی به طور دقیق است. کشور آلمان از کشور‌هایی است که به خاطر شرایط اقتصادی خوبی که دارد هر ساله تعداد زیادی از افراد به آن مهاجرت می‌کنند. مهاجرینی که قصد ادامه تحصیل، کار، سرمایه گذاری و یا به طور کلی مهاجرت به کشور آلمان را دارند باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشند. کشور آلمان یکی از پیشرفته‌ترین کشور‌های اروپایی بوده و در نتیجه بسیاری از افراد این کشور را برای زندگی انتخاب می‌کنند. کشور آلمان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی در دنیا می‌باشد و بسیاری از شرکت‌های معتبر آلمانی در سراسر دنیا دارای شعبه هستند. افرادی که به قصد کار و سرمایه گذاری به کشور آلمان مهاجرت می‌کنند، باید قبل از مهاجرت به این کشور در دوره‌های تخصصی مهاجرت که اصطلاحات مربوط به کار و سرمایه گذاری را آموزش می‌دهد، شرکت کنند تا بتوانند در کار خود پیشرفت کنند. ممکن است زبان آموزان بدون گذراندن این دوره‌ها با مشکلات زیادی در زمینه کار مواجه شوند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین