کد خبر: ۶۲۲۶۴۹
تعداد نظرات: ۱۹ نظر
تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب در جریانات اخیر از خود هزینه کردند تا کوتاهی دیگران را جبران کنند چون ایشان یک رهبر بصیر، حکیم و آگاه هستند.
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام و المسلمین حسین طیبی فر روز پنجشنبه در اجتماع حمایت از امنیت و اقتدار میهن اسلامی در میدان انقلاب اصفهان تاکید کرد: مردم اصفهان همواره پیشگام حمایت از نظام اسلامی بوده‌اند کما اینکه در فتنه ۸۸ نیز به میدان آمدند و نشان دادند از همه جلوتر هستند؛ به فرموده قرآن فتنه از قتل بزرگتر است چون ذهنها را مغشوش می‌کند و شناخت عوامل پشت صحنه مشکل می‌کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه همواره دشمن فتنه‌های متعددی در مقابل ملت ما به راه انداخته است، افزود: همه فتنه‌ها مانند فتنه تیرماه ۷۸ و فتنه ۸۸ به بهانه انتخابات با حضور مردم خنثی شد.در روزهای اخیر به بهانه گرانی بنزین دشمن سرمایه‌گذاری کرد و فتنه‌ای را که از قبل برنامه‌ریزی کرده بود، عملی کرد.

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه: چرا باید جلوی اینترنت بدون کنترل باز باشد؟

حجت الاسلام طیبی فر اظهار کرد: گرانی بنزین مصوبه قانونی مجلس بود و قرار بود پلکانی انجام شود که نشد و متاسفانه یکباره قیمت بنزین افزایش یافت؛ رهبر معظم انقلاب با اصل اجرای آن موافق بودند و قوای سه گانه نیز با کار کارشناسی اصل آن را تصویب کردند ولی اجرای آن به عهده مجریان بود. میزان مصرف سوخت در چین با یک میلیارد و ۵۰۰ جمعیت در مقابل جمعیت ۸۰ میلیونی کشور ۳۰ درصد کمتر است.

وی ادامه داد: این مساله نشان می‌دهد مساله مصرف سوخت باید مدیریت شود چون سوخت متعلق به نسل آینده نیز هست ولی برخی فتنه گران در این موقعیت خواستند با سوء استفاده در شهرهای مختلف اغتشاش کنند و به مساجد، مراکز دولتی و انتظامی، اموال عمومی دست درازی کنند و نیروهای امنیتی را به شهادت رساندند.

حجت الاسلام طیبی فر تصریح کرد: در اصفهان افراد مست راهبندان کردند و به یک مرکز تولیدی که متعلق به افراد بی سرپرست بود حمله کردند و سرمایه این افرادی که هیچ چیز نداشتند را از بین بردند؛ این افراد دلشان برای مستضعفین نمی‌سوزد بلکه ماموریت دارند مشکل آفرینی کنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: قوه قضائیه همانطور که با جدیت در برابر مفسدان اقتصادی اقدام کرده است، نسبت به اغتشاشگران و لیدرهای آنها هیچ رحمی نکند و تمام اموالی که از مردم نابود کرده‌اند و به غارت بردند را از حلقوم آنها و پشتیبانان آنها درآورد.

حجت الاسلام طیبی فر اظهار کرد: دولت وعده‌هایش را به صورت جدی پیگیری کند و هم واریز درآمد به حساب افراد ضعیف و هم نسبت به نظارت بر گرانی در بازار اهتمام داشته باشد تا مردم بدانند به این وعده‌ها عمل می شود و با تدبیر کاری کنند و تجربه باشد و جلوی اینچنین اقداماتی گرفته شود. اصناف و کارخانجات و هر کجا تولید و توزیع است انصاف به خرج دهند چون این مردم به یاد شهدا حاضر شدند به میدان بیایند و مواظب باشیم به آنها ستم نشود.

حجت الاسلام طیبی‌فر افزود: در نظام اسلامی مردم برتر از مسئولان هستند و همه باید خدمتگزار آنها باشند چون مردم پشتوانه و نگهبان انقلاب هستند و با این مردم صادق باشند و کنار رهبر خود بایستند.

وی همچنین با اشاره به خسارت دیدن برخی از مردم و تضییع اموال آنها، گفت: دولت نسبت به سرقت، تاراج و نابودی خودروها، امکانات و اموال مردم تدبیر کند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه همچنین با اشاره به ضرورت استفاده از اینترنت ملی گفت: وقتی شبکه‌های اجتماعی تعطیل می‌شود نباید کشور بخوابد بلکه با اینترنت ملی که همواره مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، باید فعالیت‌ها جریان یابد. چرا باید جلوی اینترنت بدون کنترل باز باشد در حالی که همواره رهبر انقلاب بر بحث اینترنت ملی تاکید دارند و تجربه کشورهایی مثل روسیه نیز نشان می‌دهد این‌ امر شدنی است.

حجت الاسلام طیبی فر تاکید کرد: دشمن از انقلاب ما ضربه های بسیار مهلکی خورده است و توطئه‌هایش در منطقه خنثی می‌شود به گونه‌ای که وقتی پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین پهباد دشمن از مرزهای ما عبور می‌کند با سلاح ساخته شده توسط جوانان مان ساقط می‌شود؛ وقتی نفت‌کش ایرانی توسط انگلیس به سرقت می‌رود کمتر از ۴۸ ساعت پیشرفته‌ترین نفتکش اسکورت شده او توسط جوانان ما تسخیر می‌شود. دشمن نمی‌داند با این ملت مقاوم و ایستاده، چه کند و لذا دست به دامن اراذل و اوباش می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: اتفاقات اینچنینی از طرف دشمن برنامه‌ریزی می‌شود و لذا باید دشمن و کسانی که به دشمن وابستگی دارند و برای آنها فرش قرمز پهن می‌کنند را خوب بشناسید ؛ نباید به خارج نگاه کرد بلکه نگاه ما باید به مردم باشد که بهترین پشتوانه‌اند و بهترین فعالیت‌های اقتصادی و کارها را می‌توانند انجام دهند و به نسل جوان کشور اعتماد کنیم که اگر اعتماد کردیم دشمن هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی اظهار کرد: رهبرا مردم ما آمدند که بگویند ما ولایتمدار هستیم، پای انقلاب ایستاده‌ایم، در همه ناآرامی‌ها کنار نیروهای نظامی و انتظامی هستیم و هرکسی بخواهد به خواسته های مردم ضربه بزند با تمام قوا پشت سر رهبری ایستاده‌ایم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۱۹
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
1
84
بله. اصلاً این «اینترنت بدون کنترل» که میگویند یعنی چه؟! به روسیه نگاه کنید. به کره شمالی نگاه کنید. به چین نگاه کنید. آدم چنین مدینه فاضله هایی را با جاهایی که «اینترنت بدون کنترل» دارند عوض میکند؟ امریکا را ببینید. نتیجه «اینترنت بدون کنترل» این است که شخص اول مملکت با وجود روده درازی های فراوان ماجرای استیضاحش دارد پیش میرود. آیا شما نیز چنین چیزی را میخواهید.

ایشان روشون نشده جملات بالا را صریح عرض کنند
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
1
89
یعنی قشنگ شدیم خود خود کره شمالی. احتمالا از چند وقت دیگه چند نوع مدل مو توی تلویزیون نشون میده میگه فقط همین مدل موهارو میتونیم بزنیم. قشنگ با همین حرکت قطعی اینترنت...رو توی دل مردم کاشتید رفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
66
اینترنت میلی؟
یاسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
41
...خودروهای چین رو با ایران ... مقایسه میکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
42
چطور جلوي شما باز است هركاري بخواهيد بكنيد ؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
43
چرا تو برای ما باید تصمیم‌بگیری؟ ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
54
مدل چين و روسيه براي ايران جواب نمي دهد
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
63
اره واقعا ما اميدواريم يه روزي ايران مثل كره شمالي باشه يا شبيه كشوراي كمونيستي راستي اقاي محترم در روسيه خيلي چيزا جواب داده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
57
کی اشوب اقتصادی راه انداخت
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
28
وقتی خودرو سازهای ایرانی ، خودرویی تولید می کنند که دو برابر استاندارد جهانی ، بنزین مصرف میکنه ، مردم این وسط چه نقشی دارند که باید تاوان پس بدهند!!!
ممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
30
چرا حمل و نقل عمومی و درمان و سرعت اینترنت و حقوق کارگر و بازنشسته و ثبات اقتصادی رو با کشورهای دیگه مقایسه نمی کنید؟؟همش شعبان یک بار هم رمضان
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
7
24
اقا جان شما بنزین بکن 10000تومان اگر ما اعتراض کردیم .. اینترنت وصل کن .. شماها دنبال بهانه بودید که بدست اوردید .. حالا با شدیدترین وضعیت ملت ...
ملت میگن اگر کسی شرارت کرد بگیرید اعدام کنید اگر کسی گران فروشی کرد اعدام کنید اگر کسی دزدی کرد اعدام کنید ملت هم پشتتون هستن اما بشرطی که هرکسی بود باهاش برخورد کنید نه فقط با اون بدبختی که از سر بیچارگی دزدی میکنه .. نه اون ادمی که از سر ناداری اعتراض میکنه .. بعد اون دم کلفتارو ول میکنید
اینترنت وصل کنید
این ...اقا هم متاسفانه سواد درستی نداره که اینجوری حرف زده ..
واقعا متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
24
به جون خودم اینا عدات کردن به ایبن بی اینترنتی. مزه داد بهشوم یعنی قشنگ معلومه چسبیده بهشون خیلی ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
2
27
آفرین! کاملا درسته
بهرحال مردم ایران مثل مردم روسیه و چین رفاه زیادی دارن
و از سواد بالایی برخودارن
نیازی به اینترنت ندارن خودشون میشینن به مخشون فشار میارن و علم رو از اول تولید میکنن (پس میدن)
کی گفته ما به اینترنت نیاز داریم اصلا مگه قدیما مردم چطور با هم ارتباط برقرار میکردن؟ مگه ارتباط با دود بده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
28
بابا اینترنت و ازادی حق مردمه چی میگید واسه خودتون
کاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۸/۳۰
0
35
تو رو خدا یکی مفهوم اینترنت را برای این آقایان توضیح بده، اینا فکر میکنن اینترنت خلاصه میشه در چت کردن و فوقش تاکسی اینترنتی.
من ناسلامتی به اسم و آدرس ایران تو معتبرترین مجلات دنیا مقاله چاپ میکنم ولی از ابرکامپیوترهای کشور استرالیا استفاده میکنم پنج روزه نتونستم فایل هام را اونجا ران بذارم و همچنین ارتباط ایمیلی من با اون دانشگاه های همکارم در استرالیا و آلمان قطعه که مایه سرافکندگیه. اگه تا هفته دیگه وصل نشه مهلت جواب ریوایز مقاله م هم تموم میشه.

بنظرتون کسانی که با جون و دل تلاش میکنن و موجب ارتقای اسم ایران میشن برای این مملکت مفیدترن یا این آقایان که این چنین اظهار فضل میکنن که سر آدم سوت میکشه و متأسفانه فقط یک تفکر نیستند بلکه تصمیم گیرنده هم هستند.
یک جک بیمزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
32
اصلا اینترنت ملی معنی داره؟ من یک برنامه نویس تحت وب هستم و freelance کار میکنم و دقیقا 100% کارم با سایتای خارجیه، از کتابخونه ها بگیر تا api ها همه خارجین، اهمیتی نداره چقدر یک برنامه نویس ماهر و حرفه باشه بازم به اینترنت بین المللی برای برنامه نویسی نیاز داره. اینترنت ملی واقعا خنده داره اصلا نمیگنجه...
همین سایتی که توشید یا همون پیام رسان داخلی بدون اینترنت ملی نمیتونست کسی بنویسدشون، کلی کتابخونه و ماژول خارجی استفاده شده درشون.

واقعا من نمیدونم چی بگم، اصلا این حرفشون... نمیدونم چی بگم....
هر کی از اینترنت ملی تعریف کرد بدونید هیچی بارش نیست واقعا.

محض اطلاعتون اون چین و روسیه که اینترنت ملی دارن اونا اینترنت ملی رو در کنار اینترنت بین المللی دارند نه این که به اجبار دولت مردمش رو مجبور کنه به استفاده از اینترنت ملی.
و از همه مهم تر هدف اونا هم از اینترنت ملی کمتر کردن هزینه ها و امنیت بیشتر برای استفاده های دولتیه کلا اصلا قابل مقایسه نیست با اینترنت ملیی که اینا میگن.
یک جک بیمزه...

اینقدر حرص ندید منو با این حرفاتون بد میشه ها،
مجبورید در مورد چیزی که سر رشته ندارید و نمیدونید حرف بزنید آخه؟
خسته دل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
32
در نظام اسلامی مردم برتر از مسئولان هستند و همه باید خدمتگذار ایشان باشند

دقیقا برعکس گفت!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۱
0
39
خدایا نجاتمون بده
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین