کد خبر: ۶۲۳۲۱۷
تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
هر چند در هفته گذشته با وجود سهمیه بندی قیمت بنزین، قیمت پراید رو به فزونی گذاشت، اما از آغاز این هفته قیمت این خودرو رو به کاهش رفته است.
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت پراید امروز هم به سمت ارزانی حرکت کرد. بر این اساس پراید سایپا ۱۳۱ در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شده و به ۴۹ میلیون تومان رسیده است. پراید هاچ‌بک در بازار با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی به ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بازگشته است. باید توجه داشت در هفته گذشته و تنها چند روز پس از سهمیه بندی بنزین قیمت پراید هاچ بک مرز ۵۵ میلیون تومانی را هم رد کرده بود و در هفته جاری دو روز کاهش قیمت را تجربه کرد.

پراید در میان خودروهای سایپا در خط مقدم ارزانی قرار گرفت و پیشتاز ارزان شدن قیمت‌ها در بازار خودروی تهران شد. پراید سایپا ۱۳۱ صندوق‌دار در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و تا ۴۹ میلیون تومان پایین آمده است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در ادامه روند کاهش قیمت روز قبل حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به قیمت ۵۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بازگشته است. پراید وانت هم با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز در بازار ۴۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

پراید امروز چقدر قیمت خورد؟

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x