کد خبر: ۶۲۸۳۲۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار : ۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۱
امیدواریم گشایش‌هایی حاصل شود و صادرات یک میلیون بشکه‌ای نفت محقق شود
سخنگوی کمیسیون تلفیق در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی صادرات یک میلیون بشکه نفت برای سال آینده را به واقعیت نزدیک می‌دانید، گفت: ان‌شاءالله گشایش‌هایی در اقتصاد انجام شود که صادرات همان یک میلیون بشکه محقق خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

هادی قوامی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش‌بینی صادرات یک میلیون بشکه در نفت در روز در لایحه بودجه منطقی است، اظهار داشت: یک صحبت‌هایی انجام می‌شود، ان‌شاءالله گشایش‌هایی در اقتصاد انجام شود که صادرات همان یک میلیون بشکه محقق خواهد شد.

وی در مورد اینکه با کجا صحبت شده است آیا با دولت صحبت شده است به خبرگزاری فارس گفت: نه اینکه با دولت صحبت شده باشد، بلکه یک صحبت‌هایی است که ان‌شاءالله این رقم محقق خواهد شد.

نماینده مجلس: ۴۰ سال کشور با ان‌شاءالله و ماشاءالله اداره شده از این به بعد هم می‌شود!

سخنگوی کمیسیون تلفیق در برابر این پرسش که آیا در شرایط جنگ اقتصادی باید رقم پیش‌بینی برای صادرات نفت را دست بالا بگیریم و این کار آیا منطقی است یا نه، گفت: همین که دولت گفته است، یک میلیون بشکه نفت صادر خواهد شد، دولت می‌خواهد شفاف‌سازی کند و برای اولین‌بار بودجه نهادهای مذهبی شفاف شده است. مردم تاکنون می‌خواستند بودجه نهادهای مذهبی شفاف شود، اما امکان آن وجود نداشت که برای اولین‌بار در لایحه این امکان فراهم شده است.

نماینده اسفراین در مجلس در مورد اینکه آیا لایحه بودجه 99 با کسری بودجه همراه است، بیان داشت: بله، کسری بودجه سال آینده داریم، اما اینکه کسری چقدر است، اجازه بدهید این مسائل را در کمیسیون تلفیق صحبت کنیم و بعداً در این مورد شفاف‌سازی می‌کنیم.

قوامی در مورد اینکه آیا لایحه بودجه در کمیسیون برنامه به طور کامل بررسی شده است، گفت: روی لایحه بودجه کار می‌کنند و اجازه دهید ببینیم، به کجا می‌رسد، بعد اعلام کنیم.

وی در مورد میزان کسری بودجه گفت: روی این مسئله کار می‌شود و طی روزهای آینده میزان کسری بودجه مشخص می‌شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق در مورد اینکه لایحه بودجه چه زمانی به کمیسیون تلفیق می‌رود، گفت: ان‌شاءالله هفته آینده لایحه بودجه را به تلفیق می‌فرستیم.

عضو کمیسیون تلفیق در مورد اینکه با توجه به اینکه اکثر نمایندگان در انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند، آیا نگرانی از بابت اینکه بودجه را به صورت سرسری تصویب کنند وجود ندارد، عنوان کرد:‌ لایحه بودجه صددرصد با دقت انجام می‌شود.

قوامی در مورد اینکه آیا زمان قانونی برای بررسی مفاد بودجه به درستی رعایت می‌شود، گفت: بله، صددرصد این گونه است.

وی در مورد اینکه آیا شما یک میلیون بشکه نفت برای صادرات را با واقعیت نزدیک می‌دانید، گفت: نه این گونه نیست، بلکه روی این مسئله کار می‌شود و امیدواریم سال آینده به یک میلیون بشکه نفت در روز برسیم. الان حدود 300 هزار بشکه نفت در روز گشایش‌هایی ایجاد شود و یک مراوداتی با اروپا داریم که ان‌شاءالله صادرات نفت به یک میلیون بشکه در روز برسد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق در مورد اینکه اداره کشور با ان‌شاءالله و ماشاءالله نمی‌شود و باید برای بودجه عملکرد سال جاری را در نظر بگیرند، اظهار داشت: دیگر 40 سال است که با ان‌شاءالله و ماشاءالله اداره شده از این به بعد هم می‌شود.

قوامی در مورد اینکه بودجه عمرانی برای سال آینده چقدر است، گفت: اجازه بدهید در این مورد در تماس دیگری صحبت کنیم.

وی در برابر اینکه آیا بودجه عمرانی سال آینده رشد خواهد کرد، گفت: بودجه عمرانی سال آینده رشد چندانی نداشته به خاطر اینکه دولت نتوانست بودجه نهادهای مذهبی را کم کند. بنابراین بودجه عمرانی برای سال آینده پیشرفتی نداشته است.

سخنگوی کمیسیون تلفیق در مورد اینکه آیا دولت توانست بودجه جاری خود را کم کند، بیان داشت: بودجه جاری دولت را هم کم نکرده‌اند.

 

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
0
11
البته بستگی داره به چی بگی اداره ..‌‌‌‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
1
8
اشک تو چشمام جمع شد . چه امیدی داره بمب امید واهی ماشاالله ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
0
17
حقیقت رو گفته. 40 ساله مملکت با ان شا الله و ماشاالله اداره میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
0
16
البته اداره نشده بلکه .....!
ممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
0
15
از فروش بالای نفت که چیزی عاید مردم نمیشه ولی با کم شدنش فشار اقتصادی زیادی رو دوش مردم داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
0
15
امیدواری امثال شماهانان ودارو نمی شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۱
0
2
جدیدا به غیر از انشاله و ماشاله یه چیز دیگه هم اضافه شده: علی برکت الله
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین