کد خبر: ۶۲۸۷۹۴
تاریخ انتشار : ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

هواشناسی: آلودگی هوای تهران افزایش می یابد

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: شدت بارش‌ها امروز در بخش‌هایی از غرب کشور ادامه دارد و به تدریج در مناطق کوهستانی و مرتفع بارش برف را شاهد خواهیم بود.
هواشناسی: آلودگی هوای تهران افزایش می یابد
آفتاب‌‌نیوز :

معصومه احمدی گفت: سامانه جدید بارشی در بخش‌هایی از غرب، دامنه‌های زاگرس، سواحل شمالی، شمال غرب و مرکز به فعالیت خود ادامه می‌دهد و به تدریج به بخش‌هایی از شمال کشور هم خواهد رسید.

وی اضافه کرد: شدت بارش‌ها امروز در بخش‌هایی از غرب کشور ادامه دارد و به تدریج در مناطق کوهستانی و مرتفع بارش برف را شاهد خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: به تدریج این سامانه بارشی به مناطقی از مرکز و شمال کشور هم می‌رسد، اگرچه برای امروز در استان‌هایی مانند قم و مرکزی هم از صبح امروز بارندگی گزارش شده است.

احمدی افزود: پیش بینی می‌کنیم فردا و پس فردا این سامانه بارش همچنان بر روی سواحل دریای خزر، بخش‌هایی از شمال غرب و حتی شمال شرق به فعالیت خود ادامه دهد.

وی گفت: در غالب مناطق کشور در دو روز آینده، جو نسبتا آرامی را شاهد خواهیم بود و هوای نسبتا صاف پیش بینی می‌شود و انتظار داریم که این سامانه بارشی تقریبا تا نیمه هفته در کشور فعالیت کند و سه شنبه و چهارشنبه از شرق کشور خارج شود.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: کاهش حدود ۴ تا ۷ درجه‌ای دما را در مناطق شمالی کشور و وزش نسبتا ملایم باد را در بخش‌های مرکزی کشور از جمله تهران خواهیم داشت.

احمدی گفت: امروز از نظر شرایط آلودگی هوا، وضع مطلوبی را داریم، اما به تدریج بر انباشت آلودگی هوا افزوده می‌شود.

وی ابراز امیدواری کرد با رعایت نکات لازم و وزش باد ملایم، شرایط دستکم به بحران نرسد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین