کد خبر: ۶۲۹۱۳۷
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

بسته معیشتی به خانواری که یارانه ندارند تعلق می‌گیرد؟

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: کسانی که مشمول یارانه نقدی دولت نیستند ولی خود را محق برای دریافت بسته معیشتی می‌دانند نیز می‌توانند از ۱۰ تا ۲۰ دی ماه برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.
بسته معیشتی به خانواری که یارانه ندارند تعلق می‌گیرد؟
آفتاب‌‌نیوز :

حسین فلاح نژاد با اشاره به اینکه برخی برای دریافت بسته معیشتی با مشکلاتی مواجه شده‌اند، اظهار کرد: تمام ابهامات، اعتراضات و مشکلاتی که برخی در فرایند دریافت بسته معیشتی با آن مواجه بودند از استان‌های مختلف به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارجاع داده شده و این مسائل در حال بررسی است.

وی ادامه داد: برخی نسبت به اینکه واجد دریافت بسته معیشتی هستند ولی به آنها تعلق نگرفته اعتراض دارند و عده‌ای هم از ثبت نام برای دریافت این بسته جا مانده‌اند و عده‌ای هم علی رغم اینکه یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند، خود را مشمول دریافت این بسته می‌دانند.

وی افزود: از ۱۰ تا ۱۵ دی ماه به طور قطعی مشخص می‌شود چند خانوار البرزی مشمول این بسته حمایتی هستند و کسانی که در این خصوص اعتراضی دارند هم می‌توانند خواسته خود را جهت بررسی به ثبت برسانند.

این مسئول با اشاره به اینکه در بازه زمانی اعلام شده فضایی برای اعتراض مردم در خصوص وضعیت خود در خصوص بسته معیشتی باز می‌شود، گفت: ممکن است برای ثبت اعتراضات مجددا سامانه حمایت معرفی شود و یا اینکه سامانه جدیدی معرفی شود که به محض مشخص شدن اطلاع رسانی لازم صورت می گیرد.

فلاح نژاد اضافه کرد: کسانی که مشمول یارانه نقدی دولت نیستند ولی خود را محق برای دریافت بسته معیشتی می‌دانند نیز می‌توانند از ۱۰ تا ۲۰ دی ماه برای ثبت درخواست خود اقدام کنند.

وی با اشاره به زمان واریز دومین بسته یارانه معیشتی گفت: واریز از سوی سازمان مدیریت صورت می‌گیرد ولی طبق آخرین اطلاعات، دومین بسته باید ۱۰ دی ماه به حساب سرپرست خانوار واریز شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین