کد خبر: ۶۲۹۹۳۵
تاریخ انتشار : ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
مرگ مشکوک پسر 19ساله‌ای که ابتدای سال‌جاری با سقوط از پنجره خانه عمویش فوت کرده بود به‌دلیل فقدان مستندات برای اثبات قتل و همین‌طور اظهارات مادر این جوان به شعبه 5 داداگاه کیفری استان تهران ارجاع شد تا در مورد وضعیت این پرونده تصمیم نهایی اتخاذ شود.
آفتاب‌‌نیوز :

براساس تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه‌های مطرح در سطح جهانی، معلم خصوصی نسبت به معلمی که در کلاس‌های عمومی یا گروهی تدریس می‌کند علاقه بیشتری به شغل خود دارد از این‌رو از ارائه درس لذت می‌برد و این علاقه را به شاگرد‌های خود نیز منتقل می‌کند و در نتیجه شاگرد‌های چنین استادی بهتر هم نتیجه خواهند گرفت.

بهترین معلم‌های خصوصی، معلم‌هایی هستند که در زمینه تدریس دروس مورد نظر خود تسلط کافی داشته باشند. البته تنها دانش و مهارت بالا در زمینه تدریس خصوصی نمی‌تواند کارساز باشد، چراکه یک معلم خصوصی باید از مهارت بالایی در نحوه درست انتقال اطلاعات برخوردار باشد.

کابوس شب‌های امتحان را با معلم خصوصی فراموش کنید

بنابراین یک معلم خصوصی خوب باید در کنار برخوردار بودن از دانش و علم بالا از مهارت انتقال اطلاعات به شیوه‌ای صحیح و تاثیرگذار برخوردار باشند.

معلم خصوصی خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

• استفاده متنوع از مطالب و روش های تدریس
• آموزش همراه با شور و شوق
• رفتار آموزشی مطابق با وظیفه و کار آموزشی
• پرهیز از عیب جویی و انتقادات تند و خشن
• استفاده بیشتر از سبک تدریس غیرمستقیم
• تأکید بیشتر بر محتوای آموزشی
• رابطه اش با دانش آموزان مثبت است
• به احساسات دانش آموزان توجه می کند
• نظم و کنترل کلاس را در اختیار دارد
• محیط مطلوبی برای یادگیری پدید می آورد
• از کار با دانش آموزان لذت می برد
• دانش آموزان را به فعالیت های یادگیری می کشاند
• خلاق و نوآور است
• به آموزش مهارت خواندن تأکید دارد
• دانش آموزان را به داشتن تصویر خوبی از خود هدایت می کند
• به طور جدی در فعالیت های رشد حرفه ای خود شرکت می کند
• انعطاف پذیر است و به موضوع درسی تسلط کافی دارد
• ثابت قدم است و عادلانه رفتار می کند

معلم خصوصی ریاضی

کابوس شب‌های امتحان را با معلم خصوصی فراموش کنید

معلم خصوصی ریاضی خوب و حرفه‌ای، در کوتاه‌ترین زمان ممکن ایرادات دانشجو و دانش آموز را شناسایی می‌کند و می‌تواند به سرعت ایرادات مورد نظر را برطرف کند. بنابراین همراه با معلم خصوصی ریاضی هیچ زمانی از شما تلف نخواهد شد. در واقع یک استاد حرفه‌ای می‌داند کدام بخش‌های کتاب بیشتر برای دانش آموزان مشکل ساز است و می‌داند که باید به دانش آموزان مختلف با چه روشی تدریس کرد تا مشکل آنها برطرف شود. از این‌رو در هر سطحی که قرار داشته باشید با داشتن یک معلم خصوصی ریاضی به راحتی می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، مباحث ریاضی را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. در کنار این موضوع، اساتید ریاضی حرفه‌ای می دانند کدام سوالات در امتحانات پر تکرار هستند و حتی می‌توانند بخش بزرگی از سوالات امتحانی را پیش بینی کنند، بنابراین بدون اینکه وقت دانشجو یا دانش آموز صرف موارد بی‌فایده شود، بر موارد مهم‌تر و نمره‌آور تمرکز می‌کنند.

با این روش، اساتید خوب در یک یا دو جلسه اول قابل شناسایی هستند، یعنی در همان جلسه اول، استاد خوب باید بتواند نقاط ضعف دانشجو را شناسایی کرده و به او برای برطرف کردن آنها برنامه مشخص درسی ارائه دهد. یک نکته بسیار مهم در انتخاب استاد خصوصی ریاضی، توجه به بازدهی کلاس است. متاسفانه بعضی از دانشجویان و خانواده‌ها، در انتخاب استاد فقط به قیمت کلاس توجه می‌کنند و سعی می‌کنند از ارزان‌ترین اساتید، آموزش خصوصی ریاضی را دریافت کنند. اما اساتید کم تجربه، گاهی لازم است چندین برابر یک استاد با تجربه جلسات تدریس برگزار کنند تا بتوانند مشکلات دانش آموز را برطرف کنند، و به این ترتیب در نهایت گاهی هزینه برگزاری کلاس با یک استاد کم تجربه از هزینه کلاس با یک استاد با تجربه بیشتر می‌شود، چون تعداد جلسات بسیار بالا می‌رود.

معلم خصوصی حسابان

معلم خصوصی حسابان با استراتژی مشخص و از قبل تعیین شده سرعت یادگیری شما را ارتقاء می دهد. معلم خصوصی متناسب با توانمندی های دانش آموز روند آموزشی خود را دنبال می کند. زمانی که معلم به درک درستی از هوش دانش آموز می رسد شیوه آموزش خود را هم سطح با روند یادگیری دانش آموز تغییر می دهد. معلم خصوصی حسابان شما را از عوامل حاشیه ای که در کلاس درس تهدیدتان می کند در امان نگه می دارد. اگر معلم شما یک معلم حرفه ای باشد کلاس خسته کننده حسابان به یک زنگ تفریحی شیرین برای شما تبدیل می شود. برترین معلم‌های خصوصی حسابان آمده اند تا متفاوت تر از هر زمان دیگری بین شما و درس حسابان صلح برقرار کنند.

کابوس شب‌های امتحان را با معلم خصوصی فراموش کنید

• مزایای مهم معلم خصوصی حسابان چیست؟

o رسیدن به کلاس درسی شاد و مفرح و بالا رفتن سطح یادگیری
o از بین رفتن حواس پرتی های ناشی از عوامل پیرامون کلاس درس
o تسلط داشتن روی دفتر تکالیف و تخت سیاهی که تنها به شما اختصاص داده شده است.
o عدم هم صحبت شدن با دانش آموزان و از بین رفتن تمرکز در کلاس درس در حین آموزش
o عدم استرس از ترس یادگیری و پرسش های کلاسی

مجموعه سپاه دانش به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین مراکز تدریس خصوصی، بهترین و مجرب‌ترین معلمین خصوصی را در زمینه تدریس خصوصی ریاضی و حسابان در اختیار شما قرار می‌دهد اما لازم است اشاره کنیم که حیطه کاری این مرکز تنها به معرفی معلمین خصوصی در این زمینه محدود نمی‌شود بلکه مجموعه سپاه دانش متخصص‌ترین معلمین خصوصی با سابقه کار طولانی مدت را در زمینه تدریس خصوصی تمامی دروس عمومی، دروس خصوصی، دروس عمومی و خصوصی دانشگاهی، تافل، آیلتس و کنکور در اختیار شما قرار می‌دهد. بنابراین می‌توانید از طریق آدرس www.sepahedanesh.com به وب سایت سپاه دانش مراجعه کنید و بهترین معلمین خصوصی را با سوابق کاری طولانی‌ مدت و درخشان در زمینه‌ای که مدنظر دارید پیدا کنید.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین