کد خبر: ۶۳۱۲۴۵
تاریخ انتشار : ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۴
مرد شیطان صفت که چهار زن را در پرشیای دودی به تله انداخته و آن‌ها را آزار داده بود به زودی محاکمه می‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

رسیدگی به این پرونده از سه ماه قبل به دنبال شکایت یک زن جوان به نام سپیده آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی تهران رفته بود پرده از سرنوشت تکان دهنده خودش برداشت.

سپیده از راننده شیطان صفت یک پژو‌پرشیا شکایت کرد و گفت: دیروز به عنوان مسافر در حوالی متروی پایانه مسافربری جنوب سوار یک پژو پرشیا شدم تا به محل کارم بروم. اما راننده که مرد ۳۵ ساله‌ای بود مرا به سمت جاده حسن آباد قم برد. او می‌خواست مرا آزار دهد که مقاومت کردم و او مرا به شدت کتک زد. او حتی مرا تهدید به مرگ کرد، ولی من به سختی توانستم خودم را از شیشه ماشین به بیرون پرت کنم. همان زمان چند راننده خودروی عبوری به کمکم آمدند و مرا به بیمارستان منتقل کردند.

وی در تجسس‌های پلیسی نشانی‌های راننده جوان را به پلیس ارائه داد و پلیس در نخستین گام از تحقیقات تصویر چندین متهم سابقه‌دار را به سپیده نشان داد تا این که زن جوان توانست یکی از آن‌ها را به نام سعید شناسایی کند.

سعید چندین سابقه دعوا و درگیری در پرونده اش داشت و مدتی قبل از زندان آزاد شده بود.

با اطلاعاتی که زن جوان به پلیس داد سعید ردیابی و بازداشت شد، اما ادعا کرد دست به آدم‌ربایی نزده است.

در حالی که تحقیقات درباره این پرونده ادامه داشت، سه زن دیگر نیز که در پژوی دودی مرد شیطان‌صفت به تله افتاده بودند شکایت‌های مشابهی را به پلیس ارائه دادند و در مواجهه حضوری سعید را شناسایی کردند.

آن‌ها گفتند: ما به عنوان مسافر در حوالی متروی پایانه مسافربری جنوب سوار پژو پرشیا شدیم، اما راننده ما را به حوالی جاده قم برد و آن جا آزارمان داد.

با تکمیل تحقیقات پلیسی، پرونده برای رسیدگی به اتهام آدم ربایی و آزار چهار زن جوان به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا راننده شیطان صفت به زودی محاکمه شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین