کد خبر: ۶۳۲۳۳۸
تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
بازار خودرو امروز را با گرانی آغاز کرد. این در حالی است که در دو هفته گذشته نیز دائما قیمت خودروها افزایش یافته و به نظر می‌رسد این روند در نهایت در یکی دو هفته آینده متوقف شود.
آفتاب‌‌نیوز :

امروز در بازار قیمت اغلب خودروها افزایشی بود. این میان پژو ۴۰۵ و ۲۰۶ تغییر قیمت چندانی را تجربه نکردند. بر این اساس امروز سمند ال ایکس بدون تغییر نسبت به هفته گذشته با ۸۷ میلیون تومان به دست مشتریان رسید. پژو ۴۰۵ نیز بدون آنکه تغییری نسبت به روز پنج شنبه داشته باشد همچنان ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. با این حال ۴۰۵ دوگانه سوز ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافت و به قیمت ۱۰۳ میلیون تومان در بازار عرضه شد.

همچنین ۲۰۶ صندوق دار و تیپ پنج با قیمتی مشابه ۱۱۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شوند که این قیمت ۳۸ میلیون تومان با نرخ مصوب کارخانه فاصله دارد. این میان پژو ۲۰۶ تیپ دو نیز با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی قیمت ۹۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش شد.

پژو پارس امروز در مدار گرانی افتاده و با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز پژو پارس در حال حاضر ۱۰۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است. در این بین رانا حدود ۸۰۰ هزار تومان گران شده و به نرخ ۹۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. دانگ‌فنگ H۳۰ امروز بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده و حدود سه میلیون تومان گران شده است. قیمت روز دانگ‌فنگ H۳۰ در بازار ۱۶۷ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.

دنا معمولی تیپ ۱ در بازار امروز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته و به ۱۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. دنا پلاس توربو امروز هم امروز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۱۹۰ میلیون تومان بالا رفته است. در این بین دنا پلاس تیپ ۱ در حد ۳۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار با نرخ ۱۵۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز تیبا صندوق‌دار امروز ۶۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده و به ۶۵ میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت ۶۰۰ هزار تومانی، تیبا ۲ را به مرز ۷۰ میلیون تومان نزدیک‌تر کرده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر ۶۹ میلیون تومان است. امروز کوییک دنده‌ای افزایش قیمت ۷۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و به مرز ۸۰ میلیون تومان رسیده است. بیشترین افزایش قیمت امروز در بین خودروهای سایپا به نام ساینا ثبت شده که حدود یک میلیون تومان گران شده است. قیمت روز ساینا در حال حاضر ۷۰ میلیون تومان است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین