کد خبر: ۶۳۳۰۴۳
تاریخ انتشار : ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
رئیس کلانتری 150 تهرانسر از دستگیری یک کلاهبردار با 30 شاکی خبر داد و گفت: این فرد به بهانه کسر خلافی از شهروندان کلاهبرداری می کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمود مالمیر در این باره اظهار داشت : وقوع یک فقره درگیری بین دو مرد شامگاه روز گذشته به ماموران کلانتری اعلام که آنها برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه کردند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل ، شاکی مدعی بود که متهم از وی کلاهبرداری کرده و حاضر به عودت مبلغ دریافتی نیست که هر دو طرف دعوی برای بررسی موضوع تحت تحقیقات پلیسی قرار گرفتند.

دستگیری یک کلاهبردار با ۳۰ شاکی

رئیس کلانتری 105 تهرانسر تصریح کرد: شاکی در اظهارات خود به ماموران گفت، متهم یکی از همکارانش است که با دریافت مبلغی مدعی بود خلافی خودروام را به طرق قانونی کسر خواهد کرد ولی با دریافت 50 درصد مبلغ خلافی ام از کسری خلافی خودروام خبری نشد تا اینکه پس از تماس های مختلف توانستم وی را امشب ملاقات کنم.

مالمیر گفت: شاکی ادامه داد، متهم علاوه بر اینکه از من مبالغی را دریافت کرده است از 30 نفر از همکارانم نیز به همین شیوه کلاهبرداری کرده و از آنان مبالغی بین 500 هزار ریال الی 6 میلیون ریال دریافت کرده است.

وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد، متهم 35 ساله مدعی بوده یکی از بستگانش در پلیس راهور مشغول به کار می باشد و می تواند با دریافت 50درصد مبلغ خلافی تا 60 درصد کل خلافی را کسر می کند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم در ابتدای امر با پرینت خلافی یکی از همکارانش و دریافت 50 درصد مبلغ خلافی، کل مبلغ خلافی را خودش پرداخت کرده و با نشان دادن تسویه حساب خلافی توانسته اعتماد سایر همکاران را به خود جلب کند.

رئیس کلانتری 150 تهرانسر با اشاره به اینکه شغل متهم بازاریاب بوده و با تعدادی زیادی از متصدیان سوپرمارکت نیز در ارتباط است، گفت: شناسایی سایر مال باختگان در دستور کار ماموران کلانتری قرار دارد .

سرهنگ مالمیر با اشاره به اعتراف متهم به جرم ارتکابی، افزود: متهم برای اخذ دستور قضائی به مرجع قضائی معرفی شد.

براساس گزارش سایت پلیس، وی از شهروندان خواست: کسانی که در غرب پایتخت به این شیوه مال باخته شده اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده شان می تواند به کلانتری 150 تهرانسر مراجعه کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین