کد خبر: ۶۳۳۷۵۶
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد محرومیت شجاع خلیل‌زاده مدافع این تیم را بعد از بازی با تراکتور پیگیری می‌کند.
آفتاب‌‌نیوز :

در پی اعلام  حکمی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: محرومیت خلیل زاده برای ما غیرمنتظره بود. بلافاصله بعد از صدور حکم با مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم و همین طور بازیکن صحبت کردم‌. آقای خلیل زاده از حکم محرومیت خود متعجب بود و تاکید داشت نه حرفی زده و نه اقدامی کرده‌ است. ما این موضوع را از طریق کمیته انضباطی بررسی می کنیم تا مشخص شود داور یا ناظر چه گزارشی ارائه کرده اند و یا مبنای حکم چه بوده.

وی افزود :بعد از دربی رفت خلیل زاده دو جلسه محروم شد، فرشاد احمدزاده سه جلسه و تماشاگران پرسپولیس یک جلسه در حالی که درگیری های دیگر محرومیت نداشت و تخلفات سنگین تماشاگران برخی تیم ها محرومیت نداشته. در آن مقطع باشگاه به حکم اعتراض کرد و در جلسه استیناف با حضور بازیکن و خواجه وند مدیر حقوقی باشگاه مشخص شد آقای خلیل زاده با استناد به یک عکس که «هیس نشان دادن» به داور تلقی شده محروم شده است در حالی که اثبات شد چنین برداشتی کاملا غلط بوده است.

قدوسی گفت: آنجا بازیکن قسم خورد فقط با اشاره دست به داور گفته «بخدا پنالتی نبود».کمیته استیناف هم سه چهار ساعت قبل از بازی دوم حکم داد و یک جلسه محرومیت را تبدیل به محرومیت تعلیقی کرد اما چون خلیل زاده به دلیل محرومیت در لیست هجده نفره کالدرون نبود و تمرینات سنگینی یک روز قبل و روز بازی انجام داده بود عملا بازی دوم را هم از دست داد و تعلیق هم در پرونده اش باقی ماند. آقای انصاری فرد هم ضمن طرح اعتراضاتی صریح درخواست کردند انصاف نیست بازیکن با استناد اشتباه به یک عکس دو بازی را از دست دهد و محرومیت تعلیقی هم در پرونده داشته باشد و برخی بازیکنان که کلکسیون درگیری و پرخاشگری آشکار و بزن بزن را داشته اند محروم نشوند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس یادآور شد: آن زمان مسئولان کمیته استیناف و انضباطی خود قبول داشتند در حق این بازیکن سخت گیری زیادی شد و مستوجب از دست دادن دو بازی نبود و گفتند تعلیق را هم رفع می کنیم. در حکم استیناف هم به صراحت قید شده بود داور دربی در پاسخ به استعلام رسمی ما اعلام داشته بازیکن هرگز به بنده بی احترامی نکرد. حال نیز اطلاعیه صادره نشان می دهد هنوز گزارش ناظر و داوری دریافت نشده است.

قدوسی تصریح کرد: باشگاه این موضوع و دلیل محرومیت را جویا می شود و پس از پیگیری موضوع اطلاع رسانی لازم را خواهد داشت. مسئولان کمیته انضباطی واقف هستند که در دو سه مورد پرسپولیس از احکام سخت گیرانه در قبال پرسپولیس و مهربانانه در قبال برخی تیم ها و نادیده گرفتن تخلفاتشان به شدت متضرر شده است. باشگاه با مستندات قوی این مسائل را مطرح می کند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در پایان گفت: حال نیز بررسی می کنیم که مبنای این حکم محرومیت تا اطلاع ثانوی چه بوده است. ما ضمن دریافت نظرات بازیکن و مدیر تیم موضوع و علل این حکم را جویا خواهیم شد و قبل از بررسی ها قضاوت تمام و کمال نمی کنیم اما خلیل زاده همچون دربی رفت که حقانیتش ثابت شد تاکید دارد مرتکب تخلفی نشده و از این حکم متعجب است و دلیل آن را از ما می خواهد و ما هم آن را پیگیری می کنیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین