کد خبر: ۶۳۴۳۱۱
تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸
رکن الدینی خبر داد:
سخنگوی استانداری‌هرمزگان از ورود گسترده گردشگران به استان هرمزگان طی هفته جارى خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

فاطمه رکن‌الدینی عنوان کرد: باتوجه به ورود گسترده گردشگران به استان هرمزگان طی هفته جاری به ویژه در روزهای آخر هفته، استاندار هرمزگان دستور ارائه خدمات مناسب به این گردشگران توسط دستگاه‌های اجرایی را صادر کرد.

وی ادامه داد: با تاکیدات استاندار هرمزگان، تمامی امکانات به ویژه در راستای انجام سفرهای دریایی گردشگران از طریق بنادر مسافری استان هرمزگان، به کار گرفته شده است.

ورود گسترده گردشگران به استان هرمزگان/ جابجایی بیش از 66 هزار مسافر طی یک هفته

سخنگوی استانداری هرمزگان افزود: بر اساس دستور استاندار و رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر استان هرمزگان، همه دستگاه‌های مرتبط باید در این ایام با توجه به شرایط مناسب استان جهت ورود گردشگران، آمادگی کامل را برای ارائه خدمات گسترده داشته باشند.

رکن الدینی در ادامه به افزایش چشمگیر تقاضای سفرهای دریایی طی روزهای اخیر در هرمزگان اشاره کرد و بیان داشت: از ابتدای هفته جاری تا پایان روز چهارشنبه، جابجایی بیش از 66 هزار مسافر از طریق شناورهای مسافری در مسیرهای بندر شهید حقانی بندرعباس به بندر شهید ذاکری جزیره قشم و جزایر هرمز و لارک به ثبت رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: از روز پنجشنبه نیز دو شناور دیگر جهت روان سازی ترددهای دریایی مسافران به ناوگان بندر شهید حقانی بندرعباس به جزایر قشم، هرمز و لارک، اضافه شده است.

سخنگوی استانداری هرمزگان گفت: همچنین گردشگران می توانند از مسیر دریایی بندرپل به بندرلافت جهت مسافرت به جزیره قشم استفاده کنند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین