کد خبر: ۶۳۴۶۰۰
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
جلسه رسیدگی به پرونده های «بولتن نیوز»، «عصر ایران»، «ایسنا»، «نفت ما» صبح امروز(یکشنبه) 13 بهمن ماه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
آفتاب‌‌نیوز :

در جلسه امروز دادگاه مطبوعات به پرونده مدیرمسوول «بولتن نیوز» با سه اتهام، انتشار اسرار دیگری بدون رضایت، نشر مطالب خلاف واقع و افترا و با شکایت شاکی خصوصی رسیدگی شد که مدیرمسوول این سایت در مورد اتهام انتشار اسرار دیگری بدون رضایت و نشر مطالب خلاف واقع مجرم شناخته نشد ولی در مورد اتهام افترا مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف دانسته شد.

همچنین در جلسه امروز دادگاه به پرونده مشترک خبرگزاری ایسنا و سایت عصر ایران رسیدگی شد که پرونده عصر ایران رضایت گرفت ولی مدیرعامل خبرگزاری ایسنا به اتهام نشر اکاذیب به قصد اضرار به غیر با شکایت - محمدپناه سیستانی- شاکی خصوصی مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف دانسته شد.

در جلسه امروز دادگاه نیز به پرونده مدیر سایت "نفت ما" به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی، افترا و توهین و با شکایت شرکت انتقال گاز ایران برگزار شد که پس از پایان دادگاه، مدیر این سایت در سه مورد اتهامی مجرم شناخته شد و مستحق تخفیف دانسته شد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین