کد خبر: ۶۳۵۰۲۰
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل این فشار حداکثری نشکند اما ایران تاکنون این راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است و آثار آن مشخص است.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در یادواره ۹۷۶ شهید عشایری کهگیلویه و بویراحمد با تبریک دهه پر فروغ فجر و تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی گفت: ما در انقلاب اسلامی با وجود دشمنی دشمنان و عدم باور جهان اسلام به پیروزی، توانستیم انقلاب اسلامی را به ثمر برسانیم و بستر ظهور حضرت را فراهم کنیم.

سردار سلیمانی عنوان کرد: با وجود انقلاب اسلامی نظام ما عاشورایی و عزتمند شد در حالیکه قبل از انقلاب ایران کشوری ذلیل و منفور بود.

وی با اشاره به ابعاد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: یکی از دلایلی که ترامپ تروریست دست به ترور ناجوانمردانه حاج قاسم زد عقده و کینه از شکست این فشار حداکثری بود.

سردار سلیمانی گفت: در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی در دنیا بی‌سابقه‌ترین حضور در تجلیل از یک فرد مورد علاقه و فرمانده به تصویر کشیده شد، نه تنها مردم ایران حضور داشتند، در کشورهای مسلمان و غیرمسلمان نیز مردم به صحنه آمدند، صحنه‌هایی عجیب رقم خورد و دشمن انگشت به دهان ماند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی ۴۱ سال در مقابل دشمن به میدان رفت و پیروز بود، گفت: وجود او رعب و وحشت عجیبی در میان دشمن راه می‌انداخت.

سلیمانی گفت: خون سردار سلیمانی دامان سلطه را رها نخواهد کرد، دشمن را نا آرام کرده است چرا که شهید سلیمانی و آرمان‌های او به مراتب خطرناکتر از سردار قاسم سلیمانی است.

وی افزود: خون سلیمانی قدرت واتحاد عظیمی را ایجاد کرده و بلا شک توطعه های دشمن را بیش از پیش خنثی و اسرائیل را نابود می کند.

مردم این استان به لرهای غیور و رشید مشهور شده اند

سردار سلیمانی ادامه داد: مردم این استان قبل و بعد از انقلاب با وجود جمعیت کم آن همیشه در صحنه و مقتدر نشان داده و در کشور به لرهای غیور و رشید مشهور شده اند.

وی بیان کرد: شهدای این کشور و رشادت عشایر این مردم زبانزد بوده و الگوی سایر استانها شده است.

وی گفت: خدمات نظام انقلاب اسلامی در مقابل قبل از آن بزرگ است و با تکیه بر فرهنگ ایثار شهادت.

سردار سلیمانی افزود: بیانیه گام دوم سندی راهبردی بخصوص برای جوانان و نقش آفرینی آنان است برای تکمیل دولت اسلامی و توسعه کل کشور.

وی گفت: رهبری ما را در موقعیت تمدن سازی قرار داده و واجد شرایط نیل به مرحله تمدن سازی هستیم و رژیم اشغالگر مانعی برای این جهش است که با ازبین رفتن این رژیم منحوس به این جهش خواهیم رسید.

وی گفت: دشمن در مقابل این الگو و جهش توطعه می کند اما کشور ما در کانون توجهات قرار گرفته و در حال تمدن سازی است و به آن هم خواهد رسید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امریکایی ها با عملیات فریب روانی تلاش می کنند شکست های خود را پیروزی و پیروزی های کشورمان را شکست تلقی کنند که باید با بصیرت در مقابل این توطعه هم ایستاد و فریب خوردگان را آگاه کنیم و درمقابل اغواگری امریکایی ها با وحدت و یکپارچگی و اگاهی بخشی طوطه ها را خنثی، قدس را آزاد و بر مشکلات کشور و مردم فایق آییم .

سردار سلیمانی افزود: در زمان رهبری امام المسلمین آزادی قدس محقق و فروپاشی اسرائیل سرعت خواهد گرفت و این افتخار برای ما که پیش قراول آزادی در مقابل دشمنان بشریت هستیم، نصیبمان می شود و این نیازمند رهرو ولی فقیه و اتحاد است.

وی همچنین گفت: عدم کامیابی ها، مشکلات اقتصادی، فاصله طبقاتی، تبعیض در برهه هایی به دلیل فاصله از ولایت بوده و تبعیت از فرامین رهبری پیروزی و نصرت را به همراه خواهد داشت .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پایان بیان کرد: جمهوری اسلامی نظامی مترقی و پیروز است و باید به جوانان توفیقات این ۴۰ ساله انقلاب و تنگناها و مشکلات قبل از انقلاب گفته شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ایرانی ها قبل از انقلاب اسلامی در بین عربها به "اخ الیهود" معروف بودند اما امروز کشوری عزیز و صادر کننده انقلاب و اسلام هستیم.

وی بیان کرد: مردم استان کهگیلویه وبویراحمد در سال ۴۲ در دفاع از راهبرد رهایی از سلطه امریکا اقدام کردند و با شهادت طلبی به پیروزی رسیدند.

سردار سلیمانی دستاوردهای انقلاب اسلامی را عین عزت و آزادگی خواند و افزود: ملت ایران از گذشته بدنبال آزادی بودند و به آن هم رسیدند.

وی رهبری و ولی فقیه را نتیجه بخش انقلاب اسلامی دانست و گفت: بدون ولایت و رهبری امام راحل (ره) قبل از انقلاب هیچگاه این پیروزی ها حاصل نمی شد.

وی مقابله بویراحمدی ها و بهمیی ها را در مبارزه با حکومت ستم شاهی، نمونه بارز مبارزه و حضور در صحنه عنوان کرد و گفت: پیروزی ها بدون ولایت و رهبری موفقیت آمیز نبود و با وجود مقام معظم رهبری پیروزی نتیجه بخش شد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: امریکایی ها مست قدرت بودند و احتمال نمی دادند امام خمینی(ره) با تکیه بر غیرت دینی مردم و دست خالی انقلاب را به سرانجام برساند.

وی ابراز کرد: امریکایی وقتی به خود آمدند با مستشارانشان با هدف براندازی و صف آرایی در مقابل مردم ایستادند اما با رهبری امام خمینی(ره) و حضور مرد بساط انها جمع شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: امام هیچگاه در انقلاب ۵۷ از اسلحه استفاده نکرد و با دست خالی مفهوم قدرت را تغییر داد.

سردار سلیمانی تغییر مفهوم قدرت را در این روزها برگرفته از راهبردهای امام و رهبری خواند و گفت: امریکا دارای تجهیزات قدرتمندی است اما در مقابل قدرت مفهومی انقلاب اسلامی ناکارامد است.

وی در ادامه گفت: در نظامی که فرهنگ ایثار و شهادت زیربنا باشد قدرت سخت کاربرد ندارد و سست و پوچ است.

سردار سلیمانی افزود:۴۱ سال از پیروزی انقلاب سپری شده است و امریکایی ها شبانه روز تمام توان و تلاش خود را برای رسیدن به پیروزی در مقابل ایران اسلامی بکار برده اند اما هیچ گاه به این پیروزی نرسیدند و این به معنای تغییر مفهوم قدرت است.

وی گفت: باید قدردان این قدرت مفهومی باشیم چراکه ما در سایه اسلام که امام به بشریت عرضه کرد توطئه های دشمن را خنثی کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شرایطی قرار داریم که دشمن به زعم خود با تروریسم اقتصادی و جنگ رسانه ای و دنباله روهای داخلی به دنبال براندازی است، اما با حضور مردم همیشه در صحنه در مقابل آنها مقاومت می کنیم و به پیروزی خواهیم رسید.

سردار سلیمانی گفت: هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل این فشار حداکثری نشکند اما ایران تاکنون این راهبرد دشمن را به فروپاشی کشانده است و آثار آن مشخص است.

وی با اشاره به ابعاد شهادت حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: یکی از دلایلی که ترامپ تروریست دست به ترور ناجوانمردانه حاج قاسم زد عقده و کینه از شکست و فشار حداکثری بود.

سردار سلیمانی گفت: در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی در دنیا بی‌سابقه‌ترین حضور در تجلیل از یک فرد مورد علاقه و فرمانده به تصویر کشیده شد، نه تنها مردم ایران بلکه در کشورهای مسلمان و غیرمسلمان نیز مردم به صحنه آمدند، صحنه‌هایی عجیب رقم خورد و دشمن انگشت به دهان ماند.

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی ۴۱ سال در مقابل دشمن به میدان رفت و پیروز بود، گفت: وجود او رعب و وحشت عجیبی در دل دشمنان انداخته بود.

رئیس سازمان بسیج گفت: خون سردار سلیمانی دامان سلطه را رها نخواهد کرد، هم اکنون هم خواب دشمن را نا آرام کرده است چرا که شهید سلیمانی و آرمان‌های او به مراتب خطرناکتر از سردار قاسم سلیمانی است.

وی افزود: خون سلیمانی قدرت واتحاد عظیمی را ایجاد کرد و بلا شک توطعه های دشمن را بیش از پیش خنثی و اسرائیل را نابود می کند.

سردار سلیمانی ادامه داد: مردم این استان قبل و بعد از انقلاب با وجود جمعیت کم آن همیشه در صحنه و مقتدر نشان داده و در کشور به لرهای غیور و رشید مشهور شده اند.

وی بیان کرد: شهدای این کشور و رشادت عشایر این مردم زبانزد بوده و الگوی سایر استانها شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: خدمات نظام انقلاب اسلامی در مقایسه با قبل از انقلاب با تکیه بر فرهنگ ایثار شهادت بسیار چشمگیر بوده است.

سردار سلیمانی افزود: بیانیه گام دوم سندی راهبردی بخصوص برای جوانان و نقش آفرینی آنان برای تکمیل دولت اسلامی و توسعه کل کشور است.

وی اذعان کرد: رهبری ما را در موقعیت تمدن سازی قرار داده و واجد شرایط نیل به مرحله تمدن سازی هستیم ولی رژیم اشغالگر مانعی برای این جهش است که با ازبین رفتن این رژیم منحوس به این جهش خواهیم رسید.

وی ابراز کرد: دشمن در مقابل این الگو و جهش توطئه می کند اما کشور ما در کانون توجهات قرار گرفته و در حال تمدن سازی است و به آن هم خواهد رسید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امریکایی ها با عملیات فریب روانی تلاش می کنند شکست های خود را پیروزی و پیروزی های کشورمان را شکست تلقی کنند که باید با بصیرت در مقابل این توطئه هم ایستاده و فریب خوردگان را آگاه کنیم و درمقابل اغواگری امریکایی ها با وحدت و یکپارچگی و اگاهی بخشی توطئه ها را خنثی، قدس را آزاد و بر مشکلات کشور و مردم فائق آییم .

سردار سلیمانی افزود: در زمان رهبری امام المسلمین آزادی قدس محقق و فروپاشی اسرائیل سرعت خواهد گرفت و این افتخار نصیب ما که پیش قراول آزادی در مقابل دشمنان بشریت هستیم، می شود و این نیازمند پیروی از ولی فقیه و اتحاد است.

وی همچنین گفت: عدم کامیابی ها، مشکلات اقتصادی، فاصله طبقاتی، تبعیض در برهه هایی به دلیل فاصله از ولایت بوده و تبعیت از فرامین رهبری پیروزی و نصرت را به همراه خواهد داشت .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در پایان بیان کرد: جمهوری اسلامی نظامی مترقی و پیروز است و باید به جوانان توفیقات این ۴۰ ساله انقلاب و تنگناها و مشکلات قبل از انقلاب گفته شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین