کد خبر: ۶۳۶۳۵۴
تاریخ انتشار : ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۰
مجید انصاری گفت: رایزنی‌هایی صورت گرفته است که کاندیداهای تایید صلاحیت‌شده به نمایندگی از اصلاح‌طلبان و نه شورای عالی اصلاحات در انتخابات مهیای رقابت شوند.
آفتاب‌‌نیوز :

مجید انصاری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، از تلاش کاندیداهای تایید صلاحیت‌شده اصلاح‌طلب برای بستن لیست خبر داد.

دبیر اجرایی مجمع روحانیون مبارز گفت: شورای عالی سیاست‌گذاری با وجود اینکه تصمیم گرفتند لیستی ارائه ندهند، اعلام کردند احزاب اصلاح‌طلب در صورت آمادگی و صلاحدید می‌توانند لیست مورد نظر خودشان را برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم معرفی کنند. در واقع اصلاح‌طلبان با اجازه شورای عالی لیست می‌دهند. بر همین اساس رایزنی‌هایی صورت گرفته است که کاندیداهای تایید صلاحیت‌شده به نمایندگی از اصلاح‌طلبان و نه شورای عالی اصلاحات در انتخابات مهیای رقابت شوند.

من هم به این تشخیص رسیدم که در انتخابات باشم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: با وجود رد صلاحیت‌های گسترده، تعدادی از چهره‌های کارنامه‌دار که قابلیت رأی‌آوری دارند دور هم جمع شده‌اند تا با نیت برآورده شدن مطالبه‌های مردم برای مجلس‌نشین شدن وارد رقابت شوند. من هم به این تشخیص رسیدم که در انتخابات باشم تا از این طریق بتوانم به عنوان چهره‌ای اصلاح‌طلب در حد توان در مناسبات مختلف تاثیرگذار باشم.

محروم شدن اصلاحات هزینه‌هایی گزاف خواهد داشت

مجید انصاری در پایان صحبت‌هایش گفت: لازم می‌دانم تذکر دهم محروم ماندن اصلاحات از حضوری جدی و بسته شدن‌ دست‌شان برای ارائه لیست کامل حتماً هزینه‌هایی گزاف در پی خواهد داشت.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین