کد خبر: ۶۳۷۲۳۳
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ که ظاهرا قصد داشته در توئیتر عکسی از هواپیمای ریاست جمهوری حامل دونالد ترامپ در حین برخاستن از نزدیکی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی مشهور "دیتونا 500" واقع در ایالت فلوریدا منتشر کند، گاف داده و به اشتباه عکسی متعلق به سال 2004 از هواپیمایی که حامل جورج دبلیو. بوش بوده را منتشر کرد.
آفتاب‌‌نیوز :

براد پارسکیل، مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اقدام به حذف این عکس اشتباه که ابتدا مدعی بود مربوط به پرواز هواپیمای ریاست جمهوری حامل ترامپ از روی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی ناسکار "دیتونا 500 " است کرد.

به گزارش روزنامه دیلی میل، پارسکیل این عکس اشتباه را ابتدا روز یکشنبه بعد از آنکه ترامپ به محل برگزاری این مسابقه مشهور در ایالت فلوریدا وارد شد در توئیتر منتشر کرد اما بعدا مردم به او گوشزد کردند که عکس وی در واقع مربوط به سال 2004 و هواپیمای ریاست جمهوری حامل جورج دبلیو. بوش است.

گاف مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ/عکس

ترامپ با رفتن به محل این مسابقه بعد از جورج دبلیو بوش تبدیل به دومین رئیس جمهور تاریخ آمریکا شد که در محل برگزاری این مسابقه اتوموبیلرانی مشهور حضور می‌یابد و با هواپیمایش نیز در اقدامی چشمگیر از روی محل برگزاری این مسابقه پرواز کرد.

عکسی که ابتدا پارسکیل منتشر کرد هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری آمریکا را در حالی که در پشت استادیوم محل برگزاری مسابقه در حال برخاستن بود منتشر کرد اما بعدا متوجه شد که این عکس متعلق به سال 2004 و مربوط به بازدید جورج دبلیو بوش از محل این مسابقات بوده است.

این توئیت اشتباه پارسکیل تا چند ساعت در دسترس بود و بعدا او آن را پاک کرده و با عکسی واقعی از هواپیمای حامل دونالد ترامپ حین پرواز از نزدیکی محل برگزاری مسابقات جایگزین کرد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین