کد خبر: ۶۳۷۹۴۰
تاریخ انتشار : ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۵
بر پایه نتایج غیررسمی انتخابات حوزه انتخابیه شیراز علیرضا پاک فطرت شهردار سابق شیراز به عنوان نماینده اول مردم شهر شیراز در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
آفتاب‌‌نیوز :

پس از علیرضا پاک فطرت به ترتیب روح الله نجابت،جعفر قادری و ابراهیم عزیزی حایز اکثریت آرا شده و به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

روح الله نجابت، مشاور راهبردی مرکز رسانه و نشر علمی دانشگاه آزاد است وتدریس در دانشگاه گفتمان انقلاب اسلامی را در کارنامه دارد.

نتایج غیررسمی انتخابات شیراز/ شهردار سابق در صدر آرا / هر ۴ نماینده مجلس دهم غایبان مجلس یازدهم

جعفر قادری هم نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ شیراز در دورهٔ هشتم مجلس شورای اسلامی بوده‌است.در سوابق ابراهیم عزیزی نیز فرماندهی سپاه شیراز،فرمانداری شیراز و استانداری هرمزگان به چشم می خورد.

علیرضا پاک فطرت شهردار سابق شیراز است که در دوره کاری اش بیشتری پل های پس از انقلاب را در شیراز ساخت هرچند انتقاداتی به لزوم این همه پل سازی بر کارنامه اش وارد است.

هر چهار نماینده راه یافته از حوزه انتخابیه شیراز از لحاظ طیف فکری به اصولگرایان نزدیکند

گفتنی است محمدرضا محمدی کشکولی قاضی پرونده جنجالی نجفی شهردار تهران کاندیدای حوزه انتخابیه شیراز بود که مانند دوره گذشته نتوانست به مجلس راه یابد.

یاداور می شود از میان نمایندگان فعلی(دوره دهم مجلس شورای اسلامی در شیراز) بهرام پارسایی و علی اکبری دو نماینده اصلاح‌طلب رد صلاحیت شدند و فرج الله رجبی و مسعود رضایی کاندیدای انتخابات دوره یازدهم نشدند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین