کد خبر: ۶۳۸۵۱۱
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
برنی سندرز نامزد دمکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا که طبق آخرین نظرسنجی‌ها، جدی‌ترین رقیب برای ترامپ شناخته می‌شود، در تازه‌ترین ابتکار تبلیغاتی خود در فیسبوک، زبان‌های رایج جهان را برای مقابله با رقیب جمهوریخواه به خدمت گرفته است.
آفتاب‌‌نیوز :

سندرز با ایجاد پست های جداگانه در صفحه فیسبوک شخصی خود، به چندین زبان رایج دنیا از جمله زبان فارسی مدعی شده است که ترامپ را شکست خواهد داد. در تمام این پست ها، نام سندرز به رنگ آبی به عنوان نماد دموکرات ها و نام ترامپ به رنگ قرمز به عنوان نماد جمهوریخواهان با فوت درشت نوشته شده است.

ابتکار برنی، برای شکست ترامپ؛ زبان فارسی به سندرز هم سرایت کرد!/عکس

او علاوه بر زبان فارسی، جمله «برنی، ترامپ را شکست می‌دهد» را به زبان های چینی، ژاپنی، کره ای، اسپانیولی، ترکی استانبولی، عربی، اردو، هندی و چند زبان رایج دیگر جهان در صفحه فیسبوک خود پست کرده است. ابتکار دوئل انتخاباتی در آمریکا با استفاده از پست های فیسبوکی به زبان های مختلف، برای نخستین بار است که از سوی یک نامزد رقابت ها بکار گرفته می شود.

ابتکار برنی، برای شکست ترامپ؛ زبان فارسی به سندرز هم سرایت کرد!/عکس

ابتکار سندرز برای استفاده از زبان های مخلتف در رقابت های انتخاباتی خود، به این معنا است که این سیاستمدار کهنه کار، دست به پویشی جهانی در رقابت های انتخاباتی خود علیه ترامپ زده است.

ابتکار برنی، برای شکست ترامپ؛ زبان فارسی به سندرز هم سرایت کرد!/عکس

برنی سندرز نامزد ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از حزب دموکرات در نظرسنجی مشترک شبکه خبری «سی‌بی‌اس نیوز» و موسسه نظرسنجی انگلیسی «یوگاو - YouGov» نخستین گزینه رای‌دهندگان دموکرات است.

تارنمای شبکه سی‌بی‌اس نیوز روز دوشنبه در این باره نوشت: در این نظرسنجی، سندرز با ۲۸ درصد آرا پیشتاز و به دنبال او، الیزابت وارن، سناتور ایالت ماساچوست آمریکا با کسب ۱۹ درصد، جو بایدن با ۱۷ درصد و مایکل بلومبرگ با ۱۳ درصد آرا، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین