کد خبر: ۶۳۹۰۰۶
تاریخ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰
سارق کیف دلار مدیر یک شرکت قصد فرار از کشور را داشت، اما به دلیل بستن شدن مرز‌ها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، موفق به این کار نشد و بعد از بازگشت به محل سکونتش به دام افتاد.
آفتاب‌‌نیوز :

مردی ۴۵ ساله روز پنجم اسفند با حضور در کلانتری مشیریه اعلام کرد پسرش روز گذشته به محل کار رفته، اما دیگر از او اطلاعی ندارد و نگران سرنوشت پسر ۲۳ ساله‌اش است.

مشخصات پسر جوان به کلانتری‌های هم‌جوار و تیم‌های گشت کلانتری مخابره شد. در حالی که بررسی‌ها در این‌باره ادامه داشت، مدیر یک شرکت تولید چرم با حضور در کلانتری ادعا کرد پسر ۲۳ ساله‌ای که با موتور کار‌های شرکت را انجام می‌دهد، روز گذشته یک کیف پر از دلار به ارزش ۹ میلیارد ریال را همراه داشت تا به مقصدی برساند، اما از روز گذشته ناپدید شده است و دیگر خبری از او نیست.

کرونا راه فرار سارق دلار‌ها را بست

مشخصات کارمند شرکت تولید چرم با مشخصات جوان ناپدیدشده مطابقت داشت و فرضیه پلیسی روی سرقت دلار‌ها از سوی پسر جوان متمرکز و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه روز ششم اسفند پسر جوان همراه پدرش به کلانتری رفت و ادعا کرد روز گذشته کیف دلار‌ها را به همراه داشته و دو جوان با حمله به او و پس از زخمی‌کردن و تخریب موتورش اقدام به سرقت کیف دلار‌ها کرده‌اند.

مأموران که به رفتار‌های پسر جوان مشکوک بودند، وی را تحت بازجویی قرار دادند. این جوان در صحبت‌هایش اظهارات ضدونقیضی داشت تا اینکه دستور داده شد وی برای بررسی زخم‌های روی بدنش به پزشکی قانونی منتقل شود.

پسر جوان قبل از انتقال به پزشکی قانونی شروع به گریه کرد و در اعترافاتش گفت: پس از سرقت دلار‌ها به یکی از شهر‌های شمال غربی کشور رفتم و قصد داشتم از مرز خارج شوم، اما با توجه به شیوع بیماری کروناویروس در ایران مرز‌ها بسته شده بود و به‌ناچار به تهران بازگشتم.

متهم در اظهاراتش بیان کرد کیف دلار‌ها را زیر خودروی کامیونت پدرش جاساز کرده و سعی داشته با داستان‌سرایی ماجرای سرقت را پنهان کند که خیلی زود دستش رو شد.

مأموران بعد از شنیدن حرف‌های این متهم سراغ خودروی کامیونت رفتند و کیف دلار‌ها را کشف کردند و همه دلار‌ها به صاحبش بازگردانده شد.

سرهنگ سیدامین موسوی‌پور، رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه، با تأیید این خبر گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین