کد خبر: ۶۳۹۲۴۵
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
دو کلمه حرف حساب با مالک شهرخودرو
در پی موضوعات مطرح شده پیرامون بازی پرسپولیس و شهرخودرو، نکات مهمی را خدمت فرهاد حمیداوی یادآوری می‌کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد حمیداوی بعد از شکست تیمش برابر پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: «آن‌ها با تیم ما مشکلی ندارند. قرار است کس دیگری قهرمان شود. من به هواداران پرسپولیس و استقلال احترام می‌گذارم. چیزی که مهم است این است که ما فردا تا قبل از ساعت ۱۲ پیگیری می‌کنیم که چگونه ما را بدون پرداخت حق دادرسی محکوم کردند.»

مالک شهرخودرو ادامه داد: «من از آقای نورشرق می‌خواهم اگر تاکنون رقم ۸ میلیاردی برای جریمه در فوتبال ایران داشته‌ایم، اعلام کنند. فقط آن‌ها یک کاری می‌خواستند انجام دهند که این دو بازیکن ما روبه‌روی پرسپولیس بازی نکنند که موفق شدند.»

نورشرق و پرسپولیسی‌ها گفتند سرآسیایی را جانشین یحیی کنید؟!

در همین راستا نکاتی را محض یادآوری خدمت مالک تیم شهرخودرو یادآوری می‌کنیم!

۱- صدور رضایتنامه گل‌محمدی به خاطر چند میلیارد تومان بیشتر؛ تیم شهرخودرو مشهد پس از جدایی یحیی گل‌محمدی به شدت نزول کرده است. گل‌محمدی تا پایان لیگ نوزدهم با شهرخودرو قرارداد داشت و مالک این تیم می‌توانست او را حفظ کند، اما دچار اشتباه بزرگی شد. فرهاد حمیداوی و سایر مسئولان تیم شهرخودرو برای چند میلیارد تومان بیشتر سرمربی خود را به پرسپولیسی‌ها دادند. آیا نورشرق یا سایرین به حمیداوی درآن مقطع گفتند رضایتنامه سرمربی خود را صادر کند؟

۲- خرید دو بازیکن نساجی بدون مذاکره با باشگاه مازندرانی؛ حسن جعفری و میلاد سرلک دو بازیکن مؤثر و کارساز نساجی مازندران در حالی به بهانه بند ۵۰ درصدی قرارداد خود از این تیم جدا شدند که هنوز بازی‌های نیم‌فصل اول به پایان نرسیده بود. بازی معوقه پرسپولیس و نساجی مازندران ۶ دی به پایان می‌رسید و باشگاه شمالی هم سعی کرد پول این دو را به حساب آن‌ها واریزکند، اما حساب بازیکنان ناگهان بسته شد و هر دو قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کردند! باشگاه نساجی مازندران هم شکایت خود را تسلیم سازمان لیگ و کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال کرد. شاید حمیداوی نمی‌داند سازمان لیگ هنگام ارائه برگه فسخ قرارداد یک‌طرفه به بازیکنان می‌گوید تبعات آن برعهده خود بازیکن و تیم بعدی آنان است. این دو نساجی را در بدترین شرایط تنها گذاشتند و شهرخودرو هم آن‌ها را بدون مذاکره رسمی با نساجی مازندران خرید تا دچار مشکل شود. حالا باید پرسید؛ آیا نورشرق یا کسانی که به پرسپولیس مثلاً کمک می‌کنند به شهرخودرو پیشنهاد داده‌اند غیرقانونی بازیکن بخرد؟!

۳- شکست‌های آسیایی هم زیر سرپرسپولیس بود؟ شهرخودرو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا برابر الهلال عربستان و پاختاکور ازبکستان به ترتیب با نتایج ۲- صفر و ۳- صفر شکست خورد. آیا در آسیا هم به این دو حریف کمک شد که شهرخودرو را شکست دهند؟!

۴- بیرون زمین کمک شد، شما داخل زمین می‌بردید! به فرض محال بیرون زمین به پرسپولیس کمک کردند! آقای حمیداوی شما داخل زمین پرسپولیس را می‌بردید و جای هیچ حرف و حدیثی باقی نمی‌گذاشتید. شما پس از جدایی یحیی گل‌محمدی یک مربی کم‌تجربه و جوان به نام سرآسیابی را روی نیمکت شهرخودرو نشاندید. این در حالی بود که شهرخودرو به عنوان یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر یک مربی باتجربه و سرد و گرم چشیده می‌خواست. آیا پرسپولیسی‌ها یا نورشرق به مالک شهرخودرو توصیه کردند برای صرفه‌جویی اقتصادی مجتبی سرآسیابی را جانشین یحیی گل‌محمدی کنید؟!

نکته‌: کسانی که از جیب شخصی برای فوتبال هزینه می‌کنند قابل احترام هستند، اما به فرهاد حمیداوی توصیه می‌کنیم وارد این بازی نشده و به فکر تقویت تیم خودش باشد. اگر هم از فوتبال سررشته‌ای ندارد حداقل با دو فرد باتجربه فوتبالی مشورت کند تا شهرخودرو موفق شود.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین