کد خبر: ۶۴۰۰۶۳
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۴
معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی گفت: بیش از دو هزار نفر از پزشکان و سایر اعضای کادر درمان برای خدمت در مراکز درمانی سرتاسر ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.
آفتاب‌‌نیوز :

در حالی که روزهای پرشماری است که فرزندان سپیدپوش این سرزمین با ایثار و فداکاری در صف اول مبارزه با بیماری کووید ۱۹ هستند، سازمان نظام پزشکی اقدام به ثبت نام داوطلبان کلیه حرف پزشکی برای پشتیبانی و کمک به آنان نموده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان نظام پزشکی، حبیبی معاون اجتماعی و امور مجلس سازمان نظام پزشکی ضمن تشکر از تمامی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در درمان بیماران مبتلا به کرونا در کلیه مراکز درمانی ایران تلاش وافری دارند، اعلام کرد تا امروز بیش از دو هزار نفر از گروه‌های مختلف جامعه پزشکی برای حضور در مراکز درمانی خاص مقابله با بیماری کرونا و کمک به همکاران اعلام آمادگی کرده‌اند. از میان بیش از دو هزار نفر ثبت نام کرده ۹۶۴ نفر پزشک عمومی، ۳۲۹ نفر پزشک متخصص، ۴۷ نفر پزشک فوق تخصص و ۱۹۰ نفر هم دستیار تخصصی و مابقی از دیگر حرف پزشکی و گروههای پیراپزشکی هستند.

اعلام آمادگی بیش از ۲ هزار پزشک برای خدمت در مراکز درمانی سراسر کشور

حبیبی اعلام کرد: اسامی داوطلبان به مراکز درمانی که درخواست دارند معرفی می‌شود و همچنین این اسامی در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار داده می‌شود تا در صورت هرگونه نیاز با این بزرگواران ارتباط برقرار شود.

وی ادامه داد: پزشکان و سایر همکاران گروه پزشکی علاقمند به همکاری در این خصوص می توانند برای ثبت نام علاوه بر سایت سازمان نظام پزشکی می‌توانند به سامانه داوطلبان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به نشانی http://voluntary.behdasht.gov.ir مراجعه نمایند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین