کد خبر: ۶۴۴۴۰۳
تاریخ انتشار : ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
رییس پلیس گفت :‌ بر اساس قانون و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ‌خودروی افرادی که در کنار بوستانها و جاده ها، ‌ توقف و به تذکر پلیس توجه نکنند، مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه و اگر سماجت کنند خودروی آنها به پارکینگ منتقل خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

سردار حسین اشتری روز چهارشنبه در مرکز کنترل ترافیک ناجا در گفت وگویی افزود:‌ برای سلامتی خانواده ها و اطرافیان آنها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در خانه ماندن و رعایت کردن را توصیه می‌کنیم که بسیار موثر است در عدم انتشار بیماری کرونا در جامعه.

رییس پلیس گفت: بر اساس آمار همکاران پلیس در پایتخت و شهرستانها و جاده ها، ‌کاهش چشمگیر تردد در تهران و شهرستانها را داشته ایم.

هشدار فرمانده ناجا: خودروهایی که کنار بوستان‌ها توقف کنند، به پارکینگ می‌بریم

سردار اشتری تاکید کرد:‌ از شهروندان و هموطنان گرامی درخواست داریم که دستورات بهداشتی وزارت بهداشت را در خصوص شکست دادن بیماری کرونا رعایت کنند.

وی با بیان اینکه همکاران ما تا پایان امروز (سیزده به‌در) ‌در کنار مردم هستند افزود:‌ باید تشکر کنم از همکاران پلیس که از ۲۵ اسفند تا امروز و در روزهای آینده بصورت آماده باش در جاده ها و شهرها اماده به خدمت بوده و هستند، بویژه پلیس راهور و پلیس راه که در این ایام زحمات زیادی کشیدند و همچنین از خانواده آنان تشکر و قدردانی می کنم.

اشتری تصریح کرد :‌ امیدداریم با همکاری امروز جامعه میان پلیس، ‌مردم و دستگاههای ذی ربط ویروس کرونا را شکست بدهیم و شرایط جامعه به روز اول باز گردد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین