کد خبر: ۶۴۶۲۰۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
بر اساس مصوبه هیئت دولت حداقل حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری تعیین شد.
آفتاب‌‌نیوز :

هیئت وزیران بر اساس پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه و اداری استخدامی به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ماده ۷۶ قانون مدیریت خدمات کشوری و بندهای تبصره ۱۲قانون بودجه سال ۱۳۹۳ کل کشور آیین نامه اجرایی بند های مربوطه را تصویب کرد.

بر این اساس حقوق بازنشستگان وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در سال جاری ۱۵ درصد نسبت به سال قبل افزایش می یابد پس از اعمال افزایش مذکور حکم حقوق بازنشستگان متناسب با سنوات خدمت قابل قبول از ۲۸ میلیون ریال کمتر نخواهد بود.
حداقل حقوق بازنشستگان، وظیفه بگیران و مشترکان صندوق بازنشستگی کشوری و ...به میزان ۱۸ میلیون و یکصد و پنجاه و دو هزار و ۷۵۰ ریال و حداکثر حقوق آنان ۷ برابر حداقل حقوق بازنشستگی تعیین میشود. همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها از شمول حداکثر این بند مستثنی می‌باشند.

در اجرای بندهای الف و ب تبصره ۱۲ ماده واحده قانون بودجه سال ۹۹متناسب سازی و بازنشستگان و موظفین و مشترکین صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و اعمال ماده یک این آیین نامه با افزایش امتیازات سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح پس از اعمال ماده یک این آیین نامه با افزایش امتیازات گروه شغلی جداول ۱۰۹ . ۱۱۰ قانون مدیریت خدمات کشوری در سقف اعتبارات مندرج وسایر قوانین ۲۴۳۸ ریال اعمال می‌گردد.

حداقل حقوق بازنشستگان توسط هیئت دولت تصویب شد

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۵
0
0
میخواستم برم اعضای بدنم را بعد از مرگ هدیه کنم پشیمان شدم دیدم اگر اتفاقی بیفتد میدن به آقازاده‌ها چونکه مستمری بگیر هستیم
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۷
0
0
به خدا خسنه ام از این روزگار و خسته ام از این همه تبعیض در حق بازنشستگان تامین اجتماعی..اگر خودکشی گناه نبود یک شب که همه خوابند خودم را راحت می کردم. شبی نیست که گریه های بی صدا به من امان بدهد. شرمنده ام از زن و بچه هایم...که چند ماه است خانه ما رنگ گوشت ندیده است شرمنده ام از روی دو فرزندم که نتوانسته ام برای آتیه اشان کاری بکنم .به شرمنده از تنها دخترم که نتوانستم برایش تکه جهیزیه فراهم کنم شرمنده ام از این همه گوشه کنایه در و همسایه...اما تنها امیدم به اوست که میدانم روزی و جایی از من بی پناه حمایت خواهد کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین