کد خبر: ۶۴۶۸۳۰
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم گفت: بیش از دو هفته است که مجلس یازدهم را به صورت مجازی تشکیل داده‌ایم تا درباره اولویت‌های کشور بحث کنیم.
آفتاب‌‌نیوز :

زهره سادات لاجوردی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اقدامات منتخبین مجلس یازدهم برای آماده سازی خود جهت ورود به این مجلس اظهار کرد: برخی اقدامات به صورت فردی انجام می‌شود مثل مرور قوانین، آئین‌نامه مجلس و اسناد بالادستی و اقداماتی هم به صورت جمعی دنبال می‌شود. حدود 15 یا 16 شب است که مجلسی مجازی با حضور متخبین مردم در مجلس یازدهم تشکیل دادیم و در رابطه با موضوعات مهم کشور و اولویت‌ها بحث می‌کنیم.

تشکیل جلسات مجازی مجلس یازدهم برای بررسی اولویت‌های کشور

وی ادامه داد: از همه منتخبین مردم در مجلس یازدهم دعوت شده است تا در این جلسات شرکت کنند. این جلسات هر شب برگزار می‌شود که البته برخی منتخبین هم حضور دارند و برخی مرتب حاضر نیستند. در این جلسات از حضور روسای کمیسیون‌های فعلی مجلس و همچنین کارشناسان حوزه‌های مختلف به ویژه در بخش جهش تولید استفاده می‌شود.

لاجوردی درباره رایزنی برای انتخاب رئیس یا هیات رئیسه مجلس یازدهم خاطرنشان کرد: شاید برخی رایزنی‌های خود را آغاز کرده‌اند، اما من اطلاع دقیقی ندارم. نظر شخصی من این است که نباید به این مسئله ورود زودهنگام داشته باشیم و باید در زمان خود آن به این موضوع ورود کنیم.

رئیس مجلس هم با نظر همه نمایندگان انتخاب می‌شود و بحث در این زمینه از الان کار درستی نیست.

لاجوردی در پایان یادآور شد: مجلس یازدهم مسلما مجلس یک دست‌تری است و از این جهت کار در این مجلس شاید راحت‌تر باشد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین