کد خبر: ۶۴۸۸۴۲
تاریخ انتشار : ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مرکزی با بیان اینکه منتظر اعلام نظرنهایی شورای نگهبان درباره مدرک تحصیلی "سینا کمالخانی" هستیم از ارجاع گزارشات واصله به شورای نگهبان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

احمدرضا مبارک‌آبادی با اشاره به اخبار چند روز اخیر در خصوص جعلی بودن مدارک منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم اظهار داشت: در روزهای اخیر شاهد انتشار اخباری مبنی برجعلی بودن مدارک منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم بودیم که البته به بررسی صحت و تکذیب این اخبار در حوزه استان نبوده بنابراین این اخبار به شورای نگهبان جهت بررسی ارسال کردیم.

وی افزود: تاکنون نامه‌ای مبنی بر تائیدنشدن مدارک "کمالخانی" منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم به دست ما نرسیده، البته یک سری اخبار داشتیم که این اخبار برای تهران ارسال شده و از نظر ما خدشه‌ای به مدرک ایشان نیست، به هرحال یک سری ابهامات وجود دارد که براساس وظایف ذاتی محوله، این موارد در تهران در حال بررسی است.

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان مرکزی تصریح کرد: سخنگوی شورای نگهبان اخیرا مصاحبه‌ای داشتند مبنی بر اینکه اخباری در خصوص مورد تایید نبودن مدارک "کمالخانی" منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس یازدهم به دست ما رسیده و یک سری ابهامات وجود دارد که درحال بررسی هستیم.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
پیشوار زاده
|
Canada
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۰۹
0
4
مدرک نا کارامد واقعی برخی سهمیه ای است .
مدرک جعلی کجا جا دهیم .یک راه اخراج بیشتر نمانده
بیدل
|
United States
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
0
3
مدارک سهمیه ای که ارزش علمی آن از جعلی هم کمتر است ......
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین